דרוש מידע קנינו מקרר הכי מתקדם ומפואר בכחצי מחיר!!!!

סוסיתא

משתמש צעיר
מתעניינת, האם יש עוד שקנו שם? קיבלו חוות דעת נוספת?
ואיזה סיכונים יש בלקנות מוצר מתצוגה.
תודה

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מבררת עליו גם
מישהו עוד קנה אצל אדיר מילר?

סוסיתא

משתמש צעיר
אנחנו קנינו ממנו מקרר.
לדעתי, כדאי לבדוק קודם את המחיר בחנות רגילה, ורק אם זה הפרש משמעותי זה שווה.
המוצרים שם רובם עם דפיקות/ שריטות- דברים שכנראה קורים בהמשך בבית בכל מקרה.
בקשר להובלה- אני בטוחה שהמקרר נדפק בהובלה, כשההינו בחנות היה לו הרבה פחות שריטות. אומנם צילמנו אותו בחנות כמו שהמליצו לנו, אבל אין לי כח לריב איתו...
כדאי גם לשים לב שהרבה חלקים חסרים והוא אומר שהוא יביא אותם, תכלס שפתחו את המקרר ראינו שחלק עדין חסרים וכבר הרבה זמן והוא לא הביא עדיין. אולי כדאי כשאתם במקום לדאוג שהוא מכניס את כל הפלסטיקים ושלא חסר כלום, וגם לחכות עד שיארוז אותו ולראות שזה ארוז טוב.
לגבי האיכות של המוצר- זה עדיין חדש יחסית
בהצלחה!

שוקולד טעמי

משתמש חדש
אוסיף את שלי...
אנחנו קנינו גם מקרר מעולה של סמסונג ענק. 700 ליטר 4 דלתות גם מחנות אאוטלט ותצוגה. יחי ההבדל הקטן . שרות גרוע . אחרי שמשלמים יוצא הנשמה עד שהוא עונה.. בנס עם המקרר היה תקלה 11 חודשים אחרי שקניתי ועוד נשאר האחריות אז החליפו לי .. באמת שכדאי לברר על חנויות כאלה ורק עם המלצות. לא כותב איפה זה היה החנות שאני קניתי כי לא רוצה תביעות דיבה וכדומה אבל להזהיר אני חייב
אוסיף את שלי...
גם הגענו דרך אשכול מפרוג לחנות אאוטלט ותצוגה וכנ"ל לא כותבת איפה החנות כי לא רוצה תביעות דיבה
אבל נסיון גרוע הביאו מוצרים שלא עובדים עד שהחליפו הוציאו את הנשמה וגם אז הביאו מכשירים מחברות אחרות לגמרי מההזמנה חלק מהמוצרים הגיעו לא תצוגה אלא משומשים
כששאלנו מה זה ענו אנחנו בודקים קודם את המדיח שעובד ולכן מחברים לביוב וכו'
אז המלצה שלי תקנו רק מחנות מוכרת שלוקחת אחריות כי מתברר שהזול הוא יקר

הכריש החרדי

משתמש חדש
לכאורה המוצרים שם הם רולטה רוסית חלקם עובדים מתצוגה וחלק פגומים אם תרצו לקחת כסף חזרה עבור מוצר פגום זה כבר בעייתי ממליץ לכל מי שלקח את ההמלצה להיכנס לביקורת לאיזי ולראות מה אמרו עליהם לא מכיר עוד חנויות עם תלונות כאלה גרועות כנראה שהאבא היה מנהל את המקום היה טוב יותר כרגע זה כבר דור שני מוצרים בזול יש שם אבל שירות לא מלהיב
לגבי אאוטלט 54 נשמע שאנשים שם באמת מקצוענים

רות אפרון

משתמש חדש
גם אנחנו קנינו מקרר אצל אדיר מילר (אגב, זה לא שמו. זה פשוט שם אשכנזי רווחי יותר;))
מקרר שארפ 4 דלתות, יש לנו אותו כבר 4 שנים. מחיר מצויין. ואנו ממש מרוצים!

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
קנינו מקרר - המוצר טוב אבל החיסכון הכספי עלה בהמוןןןןןןן עגמת נפש.
לא הגיע בזמן,
לא ענו לטלפונים
וכשכן ענו - מרחו אותנו...
אחרי שהזמנו, אמרו שהמקרר כבר לא קיים ויביאו משהו דומה.
כמובן שזה דרש שוב ליסוע ולחפש ולראות בעיניים...
בקיצור הגיע אחרי כחודשיים.
אמר שישלח לנו פיצויו - מיקרוגל. מה שלא היה ולא נברא!

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי מילר במושב יגל, שמעתי כאלה שקנו ומרוצים עד הגג גם מהמחיר ותמורתו וגם מהשירות וגם שמה שקנו עובד ללא דופי. מאידך, שמעתי לאחרונה על כאלה שיצאו עם תחושות הפוכות לגמרייי...
נראה לי שההבדל זה בזמן הקניה, כלומר ששמתי לב שאלו שמרוצים רכשו עד לפני שנתיים שלוש ואלו שלא, רכשו החל מאז....

איזה מאמי

משתמש פעיל
יש חנות חשמל עודפים שאנו היינו שם ממש מרוצים, ההן מהמחיר והן מהשירות!
אחרי קנו גם ההורים ואחיות שלי וכולם ב"ה מרוצים.
חפשו בגוגל- חשמל עודפים, מושב אורה.

#גמח

משתמש רשום
אשמח אם מישהו יעשה כאן סדר,
יש שני חנויות? אחד אמין ואחד לא?! או ששניהם כבר לא משהו?
ולי משום מה יש מספר אחר, 0504070099, יש למישהו מידע עליו?
תודה רבה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה