רכישות בחו"ל קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

שליש

משתמש פעיל
לגבי מידות של התינוקים.
איך זה באמת מידות סטנדרט או גדולות?
יש כלל בסיס בשיין שתקף להכל-
לא קונים לפי המידה אלא לפי האורך!!!
תמדדי אורך של חולצה טובה לתינוק ולפי זה לקנות. ואל תיבהלי אם יש פער במידות.
לדוגמא-
יש לי תינוק בן שנה מאד גבוה(בארץ הוא לדעתי 24 חודשים אבל אין לי מושג כי הכל אצלו שין..)
יש לו משם חולצות 12-18 יש 18-24 ויש אפילו 2.
וכולם אותו גודל!!

אני מדברת מניסיון של יותר מ10 שנים קניות בשיין. תמיד זה הולך מצוין

זוהר05

משתמש פעיל
מחפשת פתרון למשלוחי שיין למודיעין עילית,
עשיתי 3 הזמנות לפני פורים על שלושתן קיבלתי הודעה שהגיע למודיעין ולא למודיעין עילית- לא היה ניתן לבחור נקודה אחרת,
בגלידות פלדמן,
רק חבילה אחת מתוך ה3 התקבלה ובעל החנות מתעקש שזה לא אצלו למרות שאני עדיין מקבלת הודעות מחברת השליחויות לבוא לאסוף אותן,
שמעתי על עוד כמה שהגיעו לשם והחבילה לטענת המוכר לא נמצאת,
לא הצלחתי לפנות לשיין א. כדי לבקש שיחליפו חברת משלוחים שאין להם נקודה לקרית ספר שמספיק ענקית בעיני ועד היום כן קיבלו בה במס' מקומות גם בדואר,
וב. בשביל לבקש זיכוי מלא, (אחד המשלוחים שילמתי מחיר משלוח ורוצה גם עליו להזדכות - והוא כבר לא רלונטי לי היה מיועד לפורים...)
יש רק באתר איזשהו רובוט שעונה תשובות לא לענין וכשניסיתי ליצור קשר עבור הזמנה מסוימת מראה את ההזמנות האלו אך אני לא מצליחה לבחור אותן כדי להתקדם.
בעבר היה משלוח עד הבית בקניה מעל 600 ואז הייתי מראש מגיעה לסכום הזה וזהו,
כיום משלוח עד הבית זה רק בקניה מעל 1700 - קצת מוגזם...

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
עשיתי 3 הזמנות לפני פורים על שלושתן קיבלתי הודעה שהגיע למודיעין ולא למודיעין עילית- לא היה ניתן לבחור נקודה אחרת,
בגלידות פלדמן,
רק חבילה אחת מתוך ה3 התקבלה ובעל החנות מתעקש שזה לא אצלו למרות שאני עדיין מקבלת הודעות מחברת השליחויות לבוא לאסוף אותן,
לא הצלחתי לפנות לשיין א. כדי לבקש שיחליפו חברת משלוחים שאין להם נקודה לקרית ספר שמספיק ענקית בעיני ועד היום כן קיבלו בה במס' מקומות גם בדואר,
וב. בשביל לבקש זיכוי מלא, (אחד המשלוחים שילמתי מחיר משלוח ורוצה גם עליו להזדכות - והוא כבר לא רלונטי לי היה מיועד לפורים...)
יש רק באתר איזשהו רובוט שעונה תשובות לא לענין וכשניסיתי ליצור קשר עבור הזמנה מסוימת מראה את ההזמנות האלו אך אני לא מצליחה לבחור אותן כדי להתקדם.
שווה לפנות לחברת השליחויות לבדוק איפה החבילה

זוהר05

משתמש פעיל
כבר פנינו כ5 פעמים,
גם הם לא חברה משהו והתשובה היתה שיבדקו עם תחנת החלוקה וזהו , משם לא התקדם...

למה מה קרה?

משתמש פעיל
בגלידות פלדמן,
א. יש שירות לקוחות אנושי, שולחים הודעה והם מחזירים במייל ואז ממשיכים להתכתב איתם
ב. הזמנות עד הבית הם מעל 495 שקל, לא כזה נורא, אני מזמינה 3 מידות מכל מוצר ואח"כ מחזירה עם שליח שבא לאסוף מהבית, אז מה קרה? הלוותי לשיין 300 שקל לחודש?!

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
א. יש שירות לקוחות אנושי, שולחים הודעה והם מחזירים במייל ואז ממשיכים להתכתב איתם
ב. הזמנות עד הבית הם מעל 495 שקל, לא כזה נורא, אני מזמינה 3 מידות מכל מוצר ואח"כ מחזירה עם שליח שבא לאסוף מהבית, אז מה קרה? הלוותי לשיין 300 שקל לחודש?!
יש משלוח חזרה עם שליח מהבית בחינם ?

כוכבים 10

משתמש חדש
בגלידות פלדמן,
תפני לשירות לקוחות (יש אופציה לבקש מהבוט שליחת בקשה),
לי קרה אותו דבר פניתי אליהם והם העבירו את החבילה למודיעין עילית.

זוהר05

משתמש פעיל
א. ניסיתי- עדיין לא התייחסו.
ב.יש לי בסל יותר מ1300 ועדיין כתוב לי שצריך לשלם כ60 ומשהו על משלוח עד הבית, רק בעבר לפני המלחמה זה הגיעה עד הבית
יש משלוח חזרה עם שליח מהבית בחינם ?
כן

Chaya Fack

משתמש רשום
יש כלל בסיס בשיין שתקף להכל-
לא קונים לפי המידה אלא לפי האורך!!!
תמדדי אורך של חולצה טובה לתינוק ולפי זה לקנות. ואל תיבהלי אם יש פער במידות.
לדוגמא-
יש לי תינוק בן שנה מאד גבוה(בארץ הוא לדעתי 24 חודשים אבל אין לי מושג כי הכל אצלו שין..)
יש לו משם חולצות 12-18 יש 18-24 ויש אפילו 2.
וכולם אותו גודל!!

אני מדברת מניסיון של יותר מ10 שנים קניות בשיין. תמיד זה הולך מצוין
ואיך האיכות של הבגדים?
אני רואה ישש בגדים יפים שמחזיקים וחלק ממש זבל, איך את בודקת את זה?

למה מה קרה?

משתמש פעיל
ב.יש לי בסל יותר מ1300 ועדיין כתוב לי שצריך לשלם כ60 ומשהו על משלוח עד הבית, רק בעבר לפני המלחמה זה הגיעה עד הבית
יש 3 סוגי משלוחים, 1. לנקודת הפצה - בד"כ חינם מעל 160. 2. עד לבית - חינם מעל 495. 3.מהיר ועד לבית שזה מעל 1399 (מזיכרון...)

זוהר05

משתמש פעיל
ואיך האיכות של הבגדים?
אני רואה ישש בגדים יפים שמחזיקים וחלק ממש זבל, איך את בודקת את זה?
דבר ראשון שמשמעותי מאוד לקיץ לבדוק ממה עשוי הבד,
תחפשי כותנה כי המון דברים זה ממש ניילון מזיע.
דבר שני כדאי מאוד לקרוא ביקורות של אנשים על המוצר + תמונות.

אלישבע C

משתמש צעיר
אני באמצע לעשות הזמנה בשיין אשמח לעזרה דחופה
בסל הקניות מופיע לי שהסכום לתשלום יוצא 170 שקלים
ובפועל כשאני רוצה לשלם המחיר קופץ ל 213 שקלים [ כל פריט נהיה במחיר הרגיל ולא במחיר המבצע]
אשמח אם מישהי יודעת להגיד לי איך אפשר לסדר את זה .
תודה רבה!!

ofir123

משתמש צעיר
ובפועל כשאני רוצה לשלם המחיר קופץ ל 213 שקלים [ כל פריט נהיה במחיר הרגיל ולא במחיר המבצע]
תודה רבה!!
תבדקי אם יש לך אפשרות להוסיף קופון, אם הוא מזהה שיש לך שובר אז בהתחלה הם נותנים סכום משוער אחרי הקופון
אחרי שתוסיפי את הקופון זה יציג את הסכום הסופי

נצנוץ✨

משתמש פעיל
תודה רבה!!
קרה לי גם, כשבאתי לשלם המחיר ירד חזרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה