אשת_חבר

משתמש מקצוען
יש לגאוני וגאוניות פרוג פתרון לבעיה קשה, אפשרות לקבל קוד אימות לנייד כשר, בבנקים או חברות אשראי ששולחות קוד אימות ב SMS?
מדובר בבנק בחו"ל שמוכן לשלוח רק למספר שרשום על החשבון, ומבחינתם אין כזה דבר שאין SMS בנייד ואין להם אפשרות לשלוח קוד טלפוני.
האם יש אפשרות לקבל SMS קולי או משהו?
או לחילופין, יש למישהו טלפון של וועד הרבנים לענייני תקשורת, אולי להם יש רעיון.

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לאחרונה ממש, יצא לי לעבוד עם כמה חברות, ולהפתעתי ממש הם שלחו לי קוד אימות קולי לטלפון במקום SMS
מדובר על בנק פאג"י לשחזור קוד של כרטיס כספומט (אע"פ שהפקיד בבנק אמר שאין לי סיכוי, ניסיתי והנה מתקשר הטלפון וקול מתכתי אומר לי: סיסמתך לכניסה לאתר היא...)
והחברה השניה זו קופת הגמל כלל, בשביל להכנס לפורטל שלהם צריכים סיסמא ואותה הם נותנים לי כל פעם ע"י התקשרות לנייד שלי מיד כאשר אני נכנסת לאתר

מקווה שמהם יראו וכן ילמדו, זה משדרג פלאים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
זו הנחיה של בנק ישראל, לשלוח קוד קולי לטלפונים כשרים.
בנק פאג"י הוא מהאחרונים להטמיע את הטכנולגיה הזו... רוב הבנקים הגדולים עשו זאת עוד לפני ההנחיה.

בכל מקרה זה לא יעזור לבנק מחו"ל.
סתם שאלה
אם לא עונים וזה מגיע לתא הקולי האם שומעים בתא הקולי את הסיסמה?
ואם כן, אז כדאי לכם לשמור על סיסמה לתא קולי ולא להשאיר את הסיסמה האונברסלית.

אשת_חבר

משתמש מקצוען
זה לא עובד באתר של כאל למשל....
אבל כאמור מדובר על בנק בחו"ל.

A052

משתמש סופר מקצוען
סתם שאלה
מדובר או בקוד לפעולה שדורשת אימות מיידי ולכן זה לא משנה כי אף אחד לא נמצא באותו רגע גם מול המחשב ורוצה לעשות את אותה פעולה בחשבון של בעל הטלפון.
או לפי מה שהבנתי, יוכלו גם לקבל בדרך זו עדכונים על פעולות שבוצעו כגון משיכות או קניות, ואז זה גם לא כ"כ נורא שהפורץ לתא הקולי ישמע זאת.

אבל באופן עקרוני זה ודאי נכון, שכדאי לשנות את הקוד הראשוני לתא קולי. כי לא"א לא יהיה נעים שיפיצו את ההקלטה של השכנים שצועקים למה הוא זרק להם חתול למרפסת :)

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
סתם שאלה
יכול להיות
ויתכן שלא ישמר הסיסמא המלאה בגלל שיש פתיח וזה מזהה את ההודעה כשיחה שנענתה

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
זו הנחיה של בנק ישראל, לשלוח קוד קולי לטלפונים כשרים.
בנק פאג"י הוא מהאחרונים להטמיע את הטכנולגיה הזו... רוב הבנקים הגדולים עשו זאת עוד לפני ההנחיה.

בכל מקרה זה לא יעזור לבנק מחו"ל.

נדמה לי שזה חוק כללי
בכ"א וודאי בנק ישראל הטמיע את זה
אבל לא כולם מפעילים את זה
ויש בנקים (לדוג' דיסקונט) שצריך להרשם אצל הפקיד (בנתיים אפשר רק בסניף)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מדובר או בקוד לפעולה שדורשת אימות מיידי ולכן זה לא משנה כי אף אחד לא נמצא באותו רגע גם מול המחשב ורוצה לעשות את אותה פעולה בחשבון של בעל הטלפון.
למה שאלתי?
א. היה סיפור לאחרונה על כאלו שפרצו להם לוואצפ (לא כשר)
ואיך פרצו? יש את עניין שכחתי סיסמה ואז יש אימות לפלאפון בהודעת sms ומקבלים קוד שאותו לוחצים ואחרי זה משנים סיסמה. אבל יש אפשרות לקבל קוד קולי בטלפון.
מה עשו הפורצים? הלכו ב3 בלילה כשידעו שהבן אדם ישן, ועשו איפוס סיסמה וביקשו את הקוד באופן קולי ואז זה הגיע לתא קולי, והבן אדם לא שינה את הקוד של התא קולי שלו הראשוני ?(כמו 0000 או 1234) וכך הם נכנסו לתא קולי מבחוץ והקשיבו לקוד. (אולי לא בכל החברות שייך ליכנס לתא קולי מבחוץ)

לפני כמה שבועות אני קם בבוקר ואני רואה שהגיע שיחה בטלפון הכשר שלי בשעה 5 בבוקר וגם נכנסה הודעה לתא קולי, אני חוזר למספר, אז אני שומע תקליט שאומר שזה טלפון להודעה מוקלטת של כ.א.ל ושלום ולהתראות, וכשהקשבתי לתא קולי היה איזה הודעה באנגלית כנראה של סיסמה או משהו,
אני התקשרתי לכ.א.ל ועידכנתי את הנציגת שירות לקוחות, אין לי מושג כמה היא הבינה אותי.
וכמובן התא קולי שלי שיניתי אותו, גם אחרי שעשיתי ניוד.

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אם יש לך גישה לאינטרנט ע"י כרטיס סים בנטסטיק - אפשר לקבל בזה SMS [זה נמצא בממשק של הנטסטיק]. אך אולי זה תלוי בחברות החסימה. בנטפרי - אפשר לקבל SMS אבל לא לשלוח.

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מדובר בבנק בחו"ל שמוכן לשלוח רק למספר שרשום על החשבון, ומבחינתם אין כזה דבר שאין SMS בנייד ואין להם אפשרות לשלוח קוד טלפוני.
@עימודעילית לא נראה לי שזה יעזור
כי המס' של הנסטיק לא מופיע כבעלי החשבון

או לחילופין, יש למישהו טלפון של וועד הרבנים לענייני תקשורת, אולי להם יש רעיון.
יש את הועדת הרבנים לביצור חומות הדת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

MySend

משתמש צעיר

שרית ו

משתמש מקצוען
מי יכול לפתוח תגיות חוץ מפותח האשכול??????????
עקרונית למנהלים יש הרשאה.

העניין הוא שהשאלה היא מאוד רצינית, ונראה שאכן חיפש פיתרון,
והתגיות מעט מגחיכות את העניין,
אבל אולי פותח האשכול היה במצב רוח טוב.:)

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
סתם שאלה

לא משאירים הודעה בתא קולי.
רק כאשר עונים נשמעת הסיסמה.

זה לא עובד באתר של כאל למשל....
אבל כאמור מדובר על בנק בחו"ל.

בכאל - ישנה אופציה להתקשר אליהם והם משחררים בלי סיסמה, תוך זמן מה.
שחרור קבוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה