בקשת תפילה קבוצת י"ג /*פרק יג / *יג פעם / *יג לחודש

סמליל

משתמש מקצוען
בהמשך לאשכול הקודם:)

בע"ה נתחיל סבב חדש
בתאריך יג בכסליו, יום רביעי 7.12.22
עד ליום שני, כה בכסליו 19.12.22

קבוצה1
1) @סמליל
2) @אלישבע שהר
3) @הודיה יצחק
4) @טנקס
5) @איור קוסם
6) @חן פלוס
7) @תמר פלג
8) @אב"ם
9) @דיל
10) @Toronto
11) @מתכנתת בנשמה
12) @תמר פלג
13) @RIVKI COHEN

היות ואנו לא מפרסמות את השמות באתר,
נא לשלוח למייל- מי שעדיין לא שלחה-
SAMLILSAMLILIM @ג'ימל קום

סמליל

משתמש מקצוען
מקפיצה
יש עוד שמעוניינות להיצטרף?

ובבקשה! כדי שלא נפרסם את השמות באתר,
נא לשלוח את השם לתפילה למייל SAMLILSAMLILIM @ג'ימל קום
תודה.

סמליל

משתמש מקצוען
נישארו עוד 6 מקומות פנויים בקבוצה השנייה.
המעוניינים להיצטרף-
מוזמנים!

מתחילים בע"ה השבוע,
ביום רביעי

סמליל

משתמש מקצוען
אהה סליחה, זה רק לרווקות...? אני נשואה, חשבתי שמארגנים לרפואת מישהו וכו לכן שאלתי, אבל בכיף אני אתפלל על אחרים...
כל אחת מביאה שם לתפילה,
ומתפללים על כולם במשך 13 ימים
מתאים לך להיצטרף?

גם אני מעוניינת
תשלחו לי את השם לתפילה למייל

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה