קינוחים פבלובהה

שגפ

משתמש צעיר
אני צריכה מתכון טוב לפבלובה
אשמח לשמוע מה דעתכן על הפירות מעל
מה הכי טעים?
שמעתי אופציה לחתוך קיווי תפוח ותפוז ומעל קצף
ושמעתי אופציה להמיס פירות יער בסיר אשמח אם משהי תוכל להסביר לי איך בדיוק עושים את זה
תודה רבה רבה!!!

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
מתכון טוב שקיבלתי פעם היה של ה.בקר בחוברת של פסח אחד השנים
7 חלבונים
קורט מלחכ
פית מיץ לימון
3 כוסות סוכר
5 כפות קמח תפו“א

מתחילים להקציף חלבונים יחד עם מלח עד שמתקבל קצף קל. מוסיפיםסוכר בהדרגה. מעט כל פעם ]כ2-3- כפות כל פעם[ תוך כדי הקצפהבמהירות גבוהה ביותר. ממשייכם להקציף עד שמתקבל קצף קשה.
מוסיפים מיץ לימון. מוסיפים בהדרגה את הקמח תפו“א. הבלילה צריכה להיות קשה.
לפבלובות:מעבירים לשקית זילוף עם צנטר עגול או לשקית הקפאה מחוררת בקצה.מסמנים על ניר אפיה עיגולים בקוטר הרצוי ומזלפים כמו שבלול על שהעיגולמלא. עכשיו עוברים על שולי העיגול לגובה של 3 שורות.
מתקבלות קעריות.
מייבשים בתנור בחום של 80 מעלות מספר שעות ]לוקח כמה שעות טובות..אני משאירה לילה שלם בתנור....[הפבלובות מוכנות כשהן מתנתקות בקלות מהניר אפיה. אם הן לא מתקבלות-הן לא מוכנות.מילויים- בהמשך.נשיקות- מזלפים תלוליות קטנות על ניר אפיה. הייבוש כנ“ל. זמן הייבושמתקצר בהתאם לגודל הנשיקות.לשונות נשיקה- מזלפים פס רחב בעזרת צנטר כוכב. בקצה מזלפים קצתיותר בשביל לקבל דוגמא יפה.לשונות אגוזים- מוסיפים לבלילה בבחישה במהירות נמוכה ביותר 2 כוסותאגוזים טחונים. מזלפים כנ“ל. אחרי הייבוש טובלים את הקצה במעט שוקולדמומס. אפשר לקשט באגוזים גרוסים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה