פאנית? ספרית?

• פותח הנושא sem
  • פורסם בתאריך

sem

משתמש פעיל
אני מחפשת לקנות פן מקצועי מאוד,
אשמח לשמוע פרטים על חברות ודגמים.
תודה מאוד!

שריתs

משתמש צעיר
פן איתמר הוא הטוב והמקצועי ביותר. (פרלוקס)
דגם אחרון 4600. דגם קודם 3600
יש גם m.t. או גדעון, אבל הם לא עומדים תחת הקריטריון שלך:'מקצועי מאד'
אוכל לשלוח אותך למשווקת במרכז, במחירים מוזלים מהשוק , (גם מברשות וכו'..)
תוכלי לפנות באישי

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חבל על הכסף!
אשתי כבעלת מקצוע שילמה כל הזמן על פן איתמר וקנתה ב450 ש"ח שזה נחשב זול.
פעם קניתי לאחותי פן קנדי בחבילה עם מגהץ שיער (שלא משהו מכיוון שאינו נסגר כמו שצריך) ב 100 ש"ח. מאז אשתי קונה רק את זה. אותו הרמה של איתמר. (ולא תאמינו כאשר פתחתי אותם הקנדי בנוי בצורה יותר טובה בפנים מהאיתמר) וככה יש לה באותו המחיר כמה פנים, אחד לבית 2 לעבודה ועוד אחד ספר אם נתקעים במחיר של אחד.
כבר חשבתי ליבא אותם עם שם של חברה שאמציא ואשווק אותם לציבור המקצועי.
(אגב אל תגעו בפנים של המילטון וכל מיני חברות ב150-250 ש"ח הם שווים לכפרות)

sem

משתמש פעיל
נכתב ע"י park;1324916:
חבל על הכסף!
אשתי כבעלת מקצוע שילמה כל הזמן על פן איתמר וקנתה ב450 ש"ח שזה נחשב זול.
פעם קניתי לאחותי פן קנדי בחבילה עם מגהץ שיער (שלא משהו מכיוון שאינו נסגר כמו שצריך) ב 100 ש"ח. מאז אשתי קונה רק את זה. אותו הרמה של איתמר. (ולא תאמינו כאשר פתחתי אותם הקנדי בנוי בצורה יותר טובה בפנים מהאיתמר) וככה יש לה באותו המחיר כמה פנים, אחד לבית 2 לעבודה ועוד אחד ספר אם נתקעים במחיר של אחד.
כבר חשבתי ליבא אותם עם שם של חברה שאמציא ואשווק אותם לציבור המקצועי.
(אגב אל תגעו בפנים של המילטון וכל מיני חברות ב150-250 ש"ח הם שווים לכפרות)

מה שם החברה?
ניתן להשיג בארץ?

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קנדי KENNEDY הדגם שאני בדקתי הוא KN-701. (זה כתוב בצד בקטן אם תפשו בחנות) כתוב עליו בגדול Super turbo 3000.
הוא בעוצמה של 2000 וואט שזה לעומת האיתמר 3600 שהוא 1920 וואט.
אני לא חושב שצריך יותר חם מזה כי אין ענין לשרוף את הפאה/שיער. מוכרים את הפן הזה בהרבה מקומות אני אישית קניתי ברמי לוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה