דרוש מידע עצה - לזבובים שמגיעים בלילה ומגיעים לאוזן ועושים בזז.. מאוד מציק

שרי ב

משתמש רשום
תודה רבה על העצה, קנינו היום את הספריי אנטיפליי, זה עלה סביבות ה50 ש"ח (בעלי קנה) ריססנו את הקירות, חלונות, מקוים שיעזור ... אגב, זה נראה שמשאיר סימן זה חומר נוזלי שנשאר על הקירות, אולי ריססנו מידי הרבה?
אני אישית לא משפריצה על הזכוכית של החלון כי רואים את זה . כן בימים הראשונים רואים אותם על הקירות אבל אחרי זה לא . ההדברה נשארת כמו שכתבתי כבר. פתאום בפסח כולם חזרו יתושים זבובים גדולים כאמובן קניתי מייד עוד פעם אבל היה מעניין לראות איך שזה עוזר פתאום שמתי לב שאין לי זבובים נמלים פשוט אין בהתחלה תראי שהם מתים אחרי זה לא תראי אותם כדי כל כמה חודשים להשפריץ שוב בהצלחה

shani123

משתמש מקצוען
אני אישית לא משפריצה על הזכוכית של החלון כי רואים את זה . כן בימים הראשונים רואים אותם על הקירות אבל אחרי זה לא . ההדברה נשארת כמו שכתבתי כבר. פתאום בפסח כולם חזרו יתושים זבובים גדולים כאמובן קניתי מייד עוד פעם אבל היה מעניין לראות איך שזה עוזר פתאום שמתי לב שאין לי זבובים נמלים פשוט אין בהתחלה תראי שהם מתים אחרי זה לא תראי אותם כדי כל כמה חודשים להשפריץ שוב בהצלחה
ולא משאיר מגע דביקי?

אני אני

משתמש פעיל
בחנות הטמבור אמרו לבעלי להשפריץ פעם בשבוע.

שרי ב

משתמש רשום
ולא משאיר מגע דביקי?
את כל יום נוגעת סתם ככה בכל הקירות 😂 כן זה קצת אבל ממש קצת דביק אז לא נוגעים יותר טוב מכל הזבובים למשל במטבח שמתי מתחת לארונות העליוניות ועל הקירות רק למעלה איפה שלא נוגעם ככה בכל הבית תמצאי לך גובה שזה בסדר לך

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
פעם (עשר שנים) טיילתי בדרום הגעתי לאיזה פארק בכניסה עמדו 2 אנשים (אולי ממשרד התיירות) והכניסה התאפשרה רק אחרי מריחת איזשהו חומר נגד יתושים על הידיים ועל הרגליים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה