דרוש מידע עמידות של מיקאפ אסתי לאודר

משקפיים ורודים

משתמש פעיל
קיץ בריא :)

שמתי בחג מיקאפ אסתי לאודר הקלאסי
וממש ממש לא נשאר לי....
פעם קודמת נשאר לי ממש יותר מיום
עכשיו הרגשתי ממש מיקאפ רגיל
גם המרקם שלו - יותר נוזלי
יש לי את זה:
1714418564399.png

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה היה לך קודם?
כי הוא המייקאפ העמיד של אסתי

רותי חנה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
גם לי יש אותו
והוא עמיד מאוד.
אולי כדאי לך לשים עליו פודרה...

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשמאפרת שמה זה אחרת לגמרי
קודם כל היא מכינה את העור לאיפור והיא עובדת בשכבות של מייקאפ ואחר כך היא כמובן מקבעת
(אני מאפרת...)

ריקי ק.

משתמש מקצוען
לי מחזיק מעולה.
כשרוצה שיחזיק ממש אז אני שמה שכבה אחת מחכה 5 דק ושמה עוד שכבה.
מרוצה ממנו ממש!
וגם עם 2 שכבות הוא קליל על הפנים.

ריקי ק.

משתמש מקצוען
תודה על הרעיון...
אבל באמת הוא יותר נוזלי מפעם?
כי אחותי שמה אותו כל שבוע והיא שמה לב שהוא נהיה יותר נוזלי באמת
הוא יותר נוזלי, בהחלט.
אבל בעיקר בפתיחה.
זה אחר כך מקבל מרקם פחות נוזלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה