טיול עזרה מבעלי נסיון - דאבוס עכשיו

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אנחנו יוצאים לשבועיים הקרובים, רוב החומר שמצאתי בעיקר מכוון לקיץ
מי שיש לו מידע יעזור לי מאד (בדחיפות)
א. מזג אוויר שם 3-16 מעלות בערך. צריך ביגוד טרמי מעילים וכו' או מספיק שכבות?
ב. איזה אטרקציות (לא מסוכנות) / מסלולים טיולים וכו' אפשריים בתקופה הזאת? הבנתי שהרכבלים סגורים. מה כדאי לעשות עכשיו? (גם רעיונות לטיול רגלי יעזור)
ג. הברנינה אקספרס פעילה עכשיו? אם כן מאיפה? לא הצלחתי להבין מכל מה שקראתי אם ואיך ומאיפה כדאי לקחת אותה
ד. איפה ואם כדאי לעשות קניות (מתנות וכו') לא בונה על זה כי הבנתי שיקר מאד אבל ראיתי שכתבו לגבי לנדקווארט וכור - אם יש למישהו מידע מה כדאי לקנות ואיפה או מקום מוצלח אחר יעזור לי
תודה!

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש מישהו?
יעזור לי מאד
תודה!

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מזג אוויר שם 3-16 מעלות בערך. צריך ביגוד טרמי מעילים וכו' או מספיק שכבות?
עונה מדהימה בשוויץ!
אישית הייתי באזור היונגפראו שנה שעברה בימים אלה והספיק שכבות (אפילו אחת)
מעניין לציין שדווקא בהרים הגבוהים והמושלגים היה חם ממש כשהשמש יצאה, למרות שהמעלות היו 0

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ראיתי קצת באיחור את התגובות. תודה!
באמת עונה מדהימה
יש משהו ששווה לקנות בשוויץ או שהכל יקר? באזור דאבוס או ציריך

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ראיתי קצת באיחור את התגובות. תודה!
באמת עונה מדהימה
יש משהו ששווה לקנות בשוויץ או שהכל יקר? באזור דאבוס או ציריך
מיונז טומי

לגבי קניות
לנדקארט זה אאוטלט של מותגים בלבד
ובכור יש חנויות רגילות במחירים הגיוניים כמו מנור - סוג של כל בו כזה, c&a , h&m וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה