עזרה והתייעצות (בעיה במצלמה וחיפוש מצלמה חדשה) | דחוף!!

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום לכולם. רבים מכם וודאי לא מכירים אותי. בעבר בקצת רחוק (לפני כ7 שנים) הייתי ממש פעיל כאן... מאז קצת פחות בתחום. יותר בכיוום חובבני משפחתי.

יש לי מצלמה canon 400d מצלמה נחמדה ופשוטה יחסית. לפני יומיים נתקלתי בבעיה. מופיע לי eror99 המצלמה הפסיקה להגיב. ניסיתי לכבות. להדליק להחליף סוללות וכו..
אני חושב בהזדמנות זו כבר להחליף מצלמה.

1. האם מישהו יודע אם זה בעיה רצינית שדורשת השקעה (אני לא מתכוון להשקיע בה יותר מידי. עדיף לקנות חדשה.. היא עברה הרבה.. ואני גר בצפון כך שזה סיפור לשלוח למעבדה במרכז)

2. אשמח להמלצה על מצלמה בסביבות ה2000-3000₪. לבן שלי יש תספורת עוד חודש ואני רוצה להספיק להתחדש ולצלם אותו... אני רוצה מצלמה מקצועית יותר ולהתקדם קצת על הדרך.. (יש לי עדשת canon 70-300 is usm ועדשת קיט 18-55 משופרת עם מייצב)

אשמח לשמוע המלצות ותשובות לשאלותיי.. בתודה מראש
מוישי

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
760D-800D-77D
אלו המצלמות בטווח שלך.
תתחיל לברר עליהם.

ETStudio

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כדאי לחלק את הבעיה לשתיים:
  • איך פותרים error99.
  • האם תספיק לטפל בבעיה לפני החלאק'ה.
קוד תקלה Error99 עלול להופיע תחת סיטואציות שונות, חלקן פשוטות לטיפול כמו ניקוי עדין של המגעים, וחלקן מורכב יותר כמו החלפת תריס [מה שבמקרה שלך ודאי לא בא בחשבון].

בנוגע למצלמה אחרת, יד שניה? חדשה?
אם יד שניה בא בחשבון, אני מציע כרגע 7D כחדשה [פחות מ19K קליקים] ב1800 ש"ח.

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לדעתי אם אתה מתכוון לנסוע למרכז כדי לקנות מצלמה - תלך קודם למעבדה שיגידו לך מה הבעיה.
יכול להיות שזה משהו פשוט שיסדרו לך מהר בלי בעיה.
אין לי מושג מה זה אומר ההתראה הזו. אבל חושבת ששווה לבדוק.
בהצלחה!

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כדאי לחלק את הבעיה לשתיים:
  • איך פותרים error99.
  • האם תספיק לטפל בבעיה לפני החלאק'ה.
קוד תקלה Error99 עלול להופיע תחת סיטואציות שונות, חלקן פשוטות לטיפול כמו ניקוי עדין של המגעים, וחלקן מורכב יותר כמו החלפת תריס [מה שבמקרה שלך ודאי לא בא בחשבון].

בנוגע למצלמה אחרת, יד שניה? חדשה?
אם יד שניה בא בחשבון, אני מציע כרגע 7D כחדשה [פחות מ19K קליקים] ב1800 ש"ח.

אתה מוכר אחת כזאת?? אשמח למספר טלפון שלך

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לדעתי אם אתה מתכוון לנסוע למרכז כדי לקנות מצלמה - תלך קודם למעבדה שיגידו לך מה הבעיה.
יכול להיות שזה משהו פשוט שיסדרו לך מהר בלי בעיה.
אין לי מושג מה זה אומר ההתראה הזו. אבל חושבת ששווה לבדוק.
בהצלחה!

ביום ראשון אני אמור להיות באיזור גבעת שמואל. אשמח לקבל פרטים על מעבדה קרובה אמינה וזריזה

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ב
ביום ראשון אני אמור להיות באיזור גבעת שמואל. אשמח לקבל פרטים על מעבדה קרובה אמינה וזריזה

בית הצילום. ביאליק 61. רמת גן. בערך שלש קילומטר מגבעת שמואל. אפשר גם באוטובוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה