עזרה עזרה דחופה!!!!! בנוגע לאינטרנט.

ניק 9497

משתמש רשום
שלום לכולם
בעבודה שלי על המחשב שלי הרגיל -האינטרנט חסום וזה לא הבעיה.
הבעיה שאני יושבת גם על רשת כזאת של מחשבים וכל אחת בעבודה מתחברת עם קוד אליו, וזה כאילו עוד מחשב ועליו אני רוב הזמן עובדת, זה נקרא סוג מחשב בענן.
האינטרנט היה סגור בעיקרון ולא נפתח לי בכלל היה כתוב איזה משהו באנגלית שזה חסום וזהו, (כשהגעתי לעבוד שם ככה זה היה, חברות שלי איכשהו הצליחו לסדר את זה ) השבוע איכשהו זה נפתח לי ואני לא יודעת איך סוגרים את זה, אם אני אנתק את החיבור לכל הרשת שלנו זה יתנתק, אם מישהו מכיר, ויודע, אחד שמבין ומתעסק בזה איך חוסמים, או קו של מישהו שעוזר לדברים האלו.???? זה ממש דחוף לי, אני ממש אשמח לקבל עזרה, תודה רבה!

מלי :)

משתמש צעיר
תנסי לפנות לשירות לקוחות של החברה שנותנת לכם את השירות הטכני, או את החיבור למחשב המרוחק, יכול להיות שהם יכולים לסדר את זה

ניק 9497

משתמש רשום
הם לא הצליחו, אין איזה תמיכה של אנשים שעוסקים בזה ועוזרים?? חוץ מועדת הרבנים לביצור חומות עדת??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה