עזרה דבק על היד

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
מה עושים?
אחיינית שלי הקטנה שיחקה בדבק 3 שניות
יש לה על היד...והיד סגורה....היא לא מצליחה לפתוח אותה בקושי
מה אפשר לעשות?
מישהו מכיר חומר שממיס דבק 3 שניות
האמא דיי בלחץ.....:(
תודה רבה על כל עצה!

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לעצמי, פתחתי את היד בכוח,
חלק מהעור קצת התקלף
כמה ימים של הרגשה לא נעימה אבל זה עובר בסוף.
אני השתמשתי בדבק 3 שניות לא מידי איכותי. (צהוב עם ציור של פיל)

לילדה קטנה זה יהיה כואב ממש להפריד את האצבעות כי עור של ילדים הוא עדין ודק יותר.
אולי להשרות את היד במים חמים וסבון ולנסות להפריד בעדינות?

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
היא שמה כבר הרבה זמן מתחת לברז לבנתיים זה לא כ"כ עוזר...

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מסיר לק ממיס כל מיני תנסו עם זה אצלי זה מחולל פלאים גם לנקיון כמו צבע או עט על משטח זה מוריד בשניות

ששונית

משתמש מקצוען
הסרטון שם אומר כך: למרוח מעט סבון סביב האצבעות ולהכניס לספל מים לכמה שניות תוך כדי שמנסים להזיז מעט את האצבעות. אח"כ שמים מעט לק ציפרניים על צמר גפן ומורחים היטב סביב המקום המודבק. לפי הסרטון שם בשלב זה האצבעות נפרדות, ואז צריך לשטוף היטב בסבון ומים ואח"כ לשים קרם ידיים על המקום.
שילך לכם בקלות כמו הסרטון

גברת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
תודה רבה לכולם!
יש לך אולי את הסרטון?
או קישור?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני הייתי הולכת לעזרה ראשונה (מיון)
עור התינוק הוא רגיש והייתי נזהרת עם כל החומרים והנסיונות

ששונית

משתמש מקצוען
אני ממש לא יודעת איך מעבירים קישורים וכאלה, אז תעשי כמוני - תפתחי את הידברות, תכתבי בחיפוש (בזכוכית מגדלת) את המילה דבק, תעברי לעמוד ארבע או חמש והלאה, רואים שם בחור מתולתל, וכתוב משו על הסרת דבק.
מקווה שהועלתי.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
הסרטון שם אומר כך: למרוח מעט סבון סביב האצבעות ולהכניס לספל מים לכמה שניות תוך כדי שמנסים להזיז מעט את האצבעות. אח"כ שמים מעט לק ציפרניים על צמר גפן ומורחים היטב סביב המקום המודבק. לפי הסרטון שם בשלב זה האצבעות נפרדות, ואז צריך לשטוף היטב בסבון ומים ואח"כ לשים קרם ידיים על המקום.
שילך לכם בקלות כמו הסרטון
לא לק לציפורניים - אלא חומר מסיר לק!!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני ממש לא יודעת איך מעבירים קישורים וכאלה, אז תעשי כמוני - תפתחי את הידברות, תכתבי בחיפוש (בזכוכית מגדלת) את המילה דבק, תעברי לעמוד ארבע או חמש והלאה, רואים שם בחור מתולתל, וכתוב משו על הסרת דבק.
מקווה שהועלתי.
להעתקת קישור - פשוט מעתיקים את כותרת העמוד (שורת הכתובת)
https://www.hidabroot.org/article/212016

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין לדעת איך הסתדרו בסוף

אולי מעניין אותך גם...