דרוש מידע עזרה בהגשת טפסים לסיוע בשכר דירה

אני באמצע למלא טפסים בנושא סיוע שכר דירה ויש בלי מספר שאלות שאשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה הכוונה:
הדברים שנתקעתי בהם סימנתי באדום:
שכירות 1.jpg

במשך כל הטופס יש למלאות פרטים של 2 בני אדם, פרטים של מי אני צריך למלאות חוץ מהפרטים שלי, של אשתי?
מה מספר חדרים בדירה עם 2 חדרי שינה וסלון ( לא כולל שירותים )?

שכירות 2.jpg

מי זה משכיר 2?

Z
שכירות 3.jpg

מי זה הסניף המטפל?
וכן פרטים של מי אני צריך למלאות מלבד הפרטים שלי, משכיר , אשתי?

תודה רבה לכל העוזרים.

מלי שיר

משתמש פעיל
אני באמצע למלא טפסים בנושא סיוע שכר דירה ויש בלי מספר שאלות שאשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה הכוונה:
הדברים שנתקעתי בהם סימנתי באדום:
צפה בקובץ המצורף 1621227
במשך כל הטופס יש למלאות פרטים של 2 בני אדם, פרטים של מי אני צריך למלאות חוץ מהפרטים שלי, של אשתי?
מה מספר חדרים בדירה עם 2 חדרי שינה וסלון ( לא כולל שירותים )?

צפה בקובץ המצורף 1621230
מי זה משכיר 2?

Z
צפה בקובץ המצורף 1621231

מי זה הסניף המטפל?
וכן פרטים של מי אני צריך למלאות מלבד הפרטים שלי, משכיר , אשתי?

תודה רבה לכל העוזרים.
אזור מגורים שלך,
מאיפה אתה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה