עזרה עוזרת בית קבועה בירושלים

קוצ'קה

משתמש צעיר
מחפשת עוזרת בית קבועה בירושלים
אחת יסודית ונקיה אמינה וחרוצה
שהבית אח"כ נוצץ!!
עדיפות ליהודיה
עדיפות גדולה לחרדית
בנוסף אשמח לשמוע מה המחירים המקובלים בירושלים...

rivkar

משתמש מקצוען
דוקא אני מעדיפה פיליפנית או משהו כזה
חרדית בעיני פחות נעים להעביד..
אם יש למישהי רעיון (גם בירושלים) אשמח..

ריפה

משתמש חדש
מצטרפת לבקשה, מחפשת עוזרת בית קבועה
מעונינים לשלם שכר יפה מאד!
למי פונים? יש המלצות?

my-m

משתמש חדש
אשמח גם מאד מאד!!
ממש דחוף לי ביותר
בירושלים
העיקר שתהיה חרוצה ויסודית
יש משהו? עזרה!

rivkar

משתמש מקצוען
אין לי מושג מי זה! קבלתי במייל:

שלום אני שרה בת 22. עובדת בניקיון מנקה ביסודיות, חריצות ואמינות. המחיר לשעה 80-85, לפרטים צרו קשר 0535296388‎​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה