פוליטי עדכונים פוליטיים

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מירב מיכאלי בגל"צ על אפשרות שאייזנקוט יתמודד במפלגת העבודה:
"ודאי שהייתי רוצה לראות אותו, עמדותיו מתאימות בהחלט אלינו.
לצערי יש הרבה אנשים שמתאימים והם הלכו למקומות אחרים".

מעניין למה?! :unsure:

אחג

משתמש מקצוען

סגירת מעגל מפוקפקת: נהג מונית סירב להסיע את חבר הכנסת לשעבר וזו הסיבה​

פעיל זכויות האדם וחבר הכנסת לשעבר יהודה גליק ניסה להזמין מונית מחברה מוכרת ממוזיאון ישראל למשרד שלו, אלא שנהג המונית שמגיע שואל אותו: "אתה יהודה גליק?" וכאשר זה ענה שכן הוא אמר: "אותך אני לא לוקח" ונוסע מהמקום. לאחר 10 דקות הנהג עבר בפניו עוד פעם ואמר לו: "אתה רואה! לא רק אני לא לוקח אותך, אף אחד לא רוצה לקחת אותך". לאחר שיהודה גליק בדק את שמו של הנהג, ראה ששמו "מגדי חיג'אזי", מתברר שהנהג הינו בן משפחתו של המחבל מועתז חיג'אזי שלפני 9 שנים ניסה להתנקש בגליק פצע אותו קשה וחוסל.

בעקבות כך, ארגון זכויות האדם בצלמו פנה בדרישה ממשרד התחבורה לשלול את הרישיון ההסעה של הנהג מגדי חיג'אזי.
במכתב ביקשו בבצלמו לשלול את רישיון ההסעה של חיג'אזי וציינו כי עליו לשבת בכלא.

במכתב כתב מנכ"ל בצלמו שי גליק: "מדובר במקרה חמור ביותר ועל נהג המונית כבר היום לאבד את הרישיון הסעה שלו לעולמי עד. לא ייתכן שאדם ימנע שירות מאדם רק על רקע דעותיו הפוליטיות, שנאתו ליהודים או כל דבר דומה. האיש צריך לשבת בכלא אבל לפחות לשלול לו את הרישיון".

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
מה שאנשים לא מבינים, שגם "רק מכתבים", אם מתבצע בהם שימוש חכם זה מועיל מאוד.
משפיע על התודעה.
למשל, מה ששלמה קרעי עושה.
כל פעם שבג"צ מנסה עכשיו להשתלט על תחום חדש - קרעי שולח להם מכתב שזה לא בסמכותם. מישהו שם עליו?
כנראה שלא.
אבל הם רוצים לעבוד בשקט, מתחת לראדר הציבורי.
גם העלאה למודעות של נושא זה דבר חשוב מאוד.

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה שאנשים לא מבינים, שגם "רק מכתבים", אם מתבצע בהם שימוש חכם זה מועיל מאוד.
משפיע על התודעה.
למשל, מה ששלמה קרעי עושה.
כל פעם שבג"צ מנסה עכשיו להשתלט על תחום חדש - קרעי שולח להם מכתב שזה לא בסמכותם. מישהו שם עליו?
כנראה שלא.
אבל הם רוצים לעבוד בשקט, מתחת לראדר הציבורי.
גם העלאה למודעות של נושא זה דבר חשוב מאוד.
למרות שזה נכון שבג"ץ היו מעדיפים להתפטר אחת ולתמיד מהנודניקים הימניים האלו, ולמרות שכנראה בטווח המאוד רחוק יתכן שמחאות כגון אלו יביאו תועלת,
לדאבוננו - למרות כוונותיו הכנות - הריווח היחיד עד כה הוא, שבג"ץ מתעלה על דורסנותו השמורה רק לו, וכבר לא עובד רק מתח לרדאר כמו פעם, רק משתחצן בריש גלוי (עיין ערך חוק עילת הסבירות וכו') !!
אם יבואו לוין רוטמן קרעי וכו' וגם יעבדו מתחת לרדאר, התוצאות יבואו הרבה יותר מהר ויעיל !

ראובן שפירא

משתמש פעיל
דרמה!!!!!!!!!!!!

מפלגת יש עתיד תקיים פריימריז לבחירת יושב ראש למפלגה בחודש מרץ הקרוב.
בין הקריטריונים לתפקיד היו״ר: כשיר להיות ראש ממשלה על פי החוק וחבר מפלגה לפחות 3 שנים רצופות.

מעניין את מי זה בא להוריד, התנאי השני בא להוריד ביטחוניסטים מבחוץ, למשל איחוד עם אייזנקוט או אפילו כוכבי וכו', אבל התנאי הראשון? אולי זה בא להוריד את נתניהו... אם הוא ירצה להיות ראש ממשלה מטעם יש עתיד (לא מופרך, הוא יעשה הכל להיות ראש ממשלה :) )

נערך לאחרונה ב:

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עמית סגל במשל "השועל והענבים" על בני גנץ:
נכנס לממשלה, ובזכות הצעד הזה מקבל בסקרים ערימות של מנדטים,
כעת, כבר כואבת לו הבטן שם, אך אם יעזוב את הקואליציה (כפי שקוראים לו התקשורת והשמאל) - ייאלץ לחזור לגודלו המקורי...

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איתמר אייכנר: בני כשריאל היה אמור להתמנות לשגריר ברומא, אבל נשיא איטליה סירב לאשרו עקב עברו כראש העיר מעלה אדומים וכראש מועצת יש"ע - ובמשרד החוץ ביטלו סופית את המינוי. כעת התכנון - למנותו לשגריר בהונגריה, מהידידות היחידות של ישראל באירופה.

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פולארד: אני שוקל ברצינות להיכנס לפוליטיקה
ג'ונתן פולארד התייחס לראשונה לאפשרות שייקח חלק בחיים הציבוריים וטען: אחרי ה־7 באוקטובר הבנתי שאני רוצה להיות חלק מהשינוי שחייב להיות פה
אני שוקל ברצינות להיכנס לפוליטיקה. אני מתייחס לפוליטיקה כאל שליחות. אין לי אינטרס אישי - כל מה שמעניין אותי זה ארץ ישראל ועם ישראל. זה הכול".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה