דרוש מידע עגלת תאומים-המלצה.

טלוש

משתמש מקצוען
מתלבטת מאוד בעניין קניית עגלת תאומים לאחים צפופים בגיל, או שכדאי לקנות שני עגלות שמתחברות עם מתאם וניתן להפרידם בעת הצורך או כאשר ארצה רק טיולון אחד וכדו'...
אשמח להמלצה מכאלה שניסו ומכאלה שעוד לא...
תודה!

מקומית

משתמש מקצוען
ממליצה בחום מאונטן באגי,
מתקפל ברגע עם יד אחת, שזה אומר שאם את צריכה לעלות לאוטובוס עם 2 ילדים זה יתרון גדול,
בנוסף זה עגלה צרה ניכנסת לכל מקום כמעט, כולל מעליות ישנות,
חזקה כמו טרקטור ונוסעת טוב,
בקיצור עגלה טובה, רק מה קחי בחשבון היא לא מתכבסת רק ביד ,חוץ מהגגון שהוא כן נכנס למכונה,

teacher

משתמש מקצוען
ממליצה בחום מאונטן באגי,
מתקפל ברגע עם יד אחת, שזה אומר שאם את צריכה לעלות לאוטובוס עם 2 ילדים זה יתרון גדול,
בקיצור עגלה טובה, רק מה קחי בחשבון היא לא מתכבסת רק ביד ,חוץ מהגגון שהוא כן נכנס למכונה,
גם אני מצטרפת!!!
עגלה כייפית
נוסעת מצוין!
יש אפשרות להושיב עוד ילד מקדימה..
גידול קל!!

דין טוב

משתמש פעיל
ממליצה בחום מאונטן באגי,
גם אני ממליצה בחום!!!!
את מרגישה עם ג'יפ....

ליה עמר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לי יש את עגלת התאומים של ביבה, עגלה מדהימה, נראית טוב וחזקה, נוסעת בקלות ומתפרקת לכביסה. (אני משתמשת לילדים בגיל 2,1)

Rachel z

משתמש פעיל
ממליצה בחום מאונטן באגי,
מצטרפת...
נוסעת כמו כרכרה...

טלוש

משתמש מקצוען
אשמח גם לדעת מכאלה שחיברו שני עגלות עם מתאם...
תודה על כל התגובות וההמלצות, (מבינה שאין כמו מאונטן באגי אבל אשמח לדעת גם לגבי שני עגלות..)

מקומית

משתמש מקצוען
אני ביררתי רציני לפני שקניתי
מנסיון של נשים שקנו אמרו לי שזה לא נח בבני ברק כי אין מקום במדרכה זה מאד רחב זה פעם וחצי מאונטן באגי
וכן שעולים לאוטובוס צריך לקפל 2 עגלות עם 2 ידיים לא מאד פרקטי...
וכן אחת אמרה לי תראי אני מרוצה אבל זה לא סוחב לי כמו לך...
בקיצור אני עשיתי חשבון שנכון שיותר אופנתי ויפה 2 עגלות אבל הנוחות חשובה לי יותר
בהצלחה והמון נחת זה מדהים ילדים צפופים

MDG

משתמש פעיל
ממליצה על הבייבי מונסטרס!
(מבינה שאין כמו מאונטן באגי אבל אשמח לדעת גם לגבי שני עגלות..)
שניהם עגלות טובות.
אך המעלה של הבייבי מונסטרס שאפשר לכבס את כולה, היא מתפרקת לגורמים, וגם יש לה אמבטיה אם צריך, היא מאוד יפה יש אותה בכמה צבעים, והיא הכי הכי צרה (נראלי 61 או 63 ס"מ) חלקה מאוד ויש לה תא מטען גדול

לב זהבה

משתמש מקצוען
לי יש במפריידר מתחברת (לתאומות) זה נוח שאפשר לפרק ואת לא צריכה חוץ מהעגלת תאומים עוד אחת.
מה שכן זה יקר והשלד לא מאוד חזק. אם יש לך גדולים יותר שעלולים לקפוץ וכדו' לא מתאים. יש לי יותר משנה והתחלתי עם זה בגיל שנה. היום הם בנות שנתיים+ יש לציין שאני לא חורשת.

מקומית

משתמש מקצוען
שניהם עגלות טובות.
אך המעלה של הבייבי מונסטרס שאפשר לכבס את כולה, היא מתפרקת לגורמים, וגם יש לה אמבטיה אם צריך, היא מאוד יפה יש אותה בכמה צבעים, והיא הכי הכי צרה (נראלי 61 או 63 ס"מ) חלקה מאוד ויש לה תא מטען גדול
מבחינת רוחב הן זהות מבחינת יופי עניין של טעם אמבטיה יש לשניהם

דאבל

משתמש מקצוען
המאונטיין מדהימה מבחינת החוזק והנסיעה
חסרון ענק - הבדים דוהים פחד.
קניתי אפור, בשימוש כשנה,
מאחסנת רק בבית וכבר דהה לי בצורה מעצבנת

teacher

משתמש מקצוען
המאונטיין מדהימה מבחינת החוזק והנסיעה
חסרון ענק - הבדים דוהים פחד.
קניתי אפור, בשימוש כשנה,
מאחסנת רק בבית וכבר דהה לי בצורה מעצבנת
מה עושים עם זה?
יש אפשרות לצבוע את הבד??

טלוש

משתמש מקצוען
וואו
תודה לכל הממליצות עזרתן לי מאוד!
רק נחת!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה