המלצה עגלת בוגבו או יו-יו?

פילי

משתמש חדש
בלת"ק
אמא שלי מטפלת כבר 20 שנה
ראתה את היויו במצב אמבטיה, והזדעזעה ממש.
היא אמרה שהיא קלה ממש להתהפך עם התינוק בתוכה, והאמת שאני בעצמי ראיתי פעמיים אמהות עם יויו שמתהפכות באוטובוס וכשעולים למדרכה וכדו'.
זה סכנה מוחלטת, ונראה לי שאין שאלה בכלל שלכן עדיפה הבוגבו.
לגבי הטיולון ברור שעדיף היויו, אבל אין לו מצב שכיבה. (הכל רק לפי הידע של אמא שלי, אז אין אחריות...)
מבחינת נסיעה עדיפה הבוגבו.
ספציפית אנחנו קנינו בסוף סייבקס מיוס 3 שאופנתית מאוד וממש מתחרה של הבוגבו, אבל גם יותר יקרה. כמעט כמו הדגרונפליי שהיא כבר גדולה ומגושמת יותר.

שאלה: מה יותר טוב בB6 מאשר בוגבו B5 ? ההבדל במחיר הוא כ800-1000 ש"ח, יש סיבה להשקיע בB6?
יש כמה הבדלים, תראי מה משמעותי בשבילך:
*הגלגלים- גדולים יותר מהBee5, יותר נוח ופחות נתקע אם יש "בורות" במדרכה.
*מעמד- יש פי'צר כמו רגל שמעמיד את העגלה כשהיא מקופלת, נוח לאחסון ושומר על הריפודים שלא יתלכלכו.
*גגון- הבד שונה, מזכיר מרקם של קנווס שאמור לדחות נוזלים, נוספו שני פתחים להצצה ואוורור.
*פגוש- הוסיפו לטיולון, נוח מבחינת בטיחות ולתלות עליו משחקים.
*אמבטיה- גבוהה יותר עם בולמי זעזועים על המתאמים. כדי לנתק את האמבטיה יש כפתורי זיכרון (לא צריך ללחוץ על שניהם במקביל).
*אוורור- הבדים של הטיולון הם מאוורים יותר ויש בגב של הטיולון חורים קטנים לאוורור.
*משקל- מותר להושיב על הטילון 5 קילו יותר מהBee5

איזה פירוט...
נראה לי שאני יכולה לעבוד בבוגבו ;)

יוכי שטרן

משתמש חדש
דבר אחרון (מקווה...)
משהו בBee6 מרגיש כבד יותר מהBee5
עוד מישהו שם לב?
לדעתי האמבטיה בb6 יותר כבדה ככה אני ראיתי
וכן יש לי את הדרגונפליי והיא פשוט מושלמת מכל הבחינות
היא קצת רחבה ותופסת מקום אבל קומפקטית בטרוף
היויו קלילה אבל כשעוברים לשלב הטיולון התינוק לא בכיוון של האמא
לכן לא קניתי אותה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה