עזרה סרטון ישן

בתיה3752

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אני צריכה די דחוף את הסרטון שרואים בו אמא ברווזה ושיירת ברזווזונים מנסים לעלות מדרגות והיא מחכה עד שהאחרון עולה (נראה לי שזה מוסרט בלונדון )
תודה ענקית!!!!

בתיה3752

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אף אחד לא מכיר את הסרטון הזה???? דחוף!!!!!!!!!!!!!!

סופגנית

משתמש פעיל
מכירה אותו
אבל לא בטוחה שיש לי אותו
נכון את צריכה אותו לצורך חינוכי
שהמסר הוא לא להתייאש?

יעקב ויצמן

משתמש סופר מקצוען
אני צריכה די דחוף את הסרטון שרואים בו אמא ברווזה ושיירת ברזווזונים מנסים לעלות מדרגות והיא מחכה עד שהאחרון עולה (נראה לי שזה מוסרט בלונדון )
תודה ענקית!!!!
זה הלינק לסרטון
יש כאן כמובן מסר שלא להיתייאש..
וגם עוד הצצה לנפלאות הבורא ועל הרגש האימהי שהטביע הבורא בבעלי חיים המתבטא כאן בדאגה ואחריות של הברווזה לילדיה
וכמו שכותב הרמב"ם בספר מורה נבוכים (חלק ג פרק מח) שהרגש של אהבה ורחמים אצל בעלי חיים יסודם "בכח המדמה" כמו בבני אדם.
Screenshot_20240130_214003_Chrome.jpg

"מה רבו מעשיך ה כולם בחכמה עשית"...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה