מידע שימושי ספרים חדשים ~ אדר+ניסן תשפ"ד

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק עשרת העמודים האחרונים
לא עמדתי בקצב...
דעתי על הספרים העונה הזאת.

קניתי - יחידאי, כבר לפני חודש
אל חזור, אתמול.

קראתי:
יחידאי. ספר מהמם, לחולי פנטזיה (כמוני...) הוא בשורה מרעננת מאוד.
בקטנה, רואים שזה ספר ראשון. הכתיבה יפיפה, אבל התהליכים צריכים עוד כמה דקות בתנור.
שאפו ל @נודד על הרמת הכפפה בז'אנר. (לא, יונה ספיר לא הייתה ראשונה)
הנכדה של שולמן מהפיקוח. קראי בעיתון, שיגעון של סיפור. היסטריה משפחתית אצלנו, כל יום חמישי כל המשפחה מאחרת ללימודים ולעבודה כי רצו "רק לקרוא את שולמן מהפיקוח..." סוג כמו במבט לאחור, אבל הרבה יותר יפה לדעתי
הפרק של הג'לים הוקרא אצלנו עשרות פעמים...
מומלץ מומלץ מומלץ!

בסוגריים, אתמול כשהייתי באור החיים (סניף חבקוק בירושלים) לקנות את אל חזור, ניגשתי לקופה לשלם
אני מביאה למוכר את הספר, והוא אומר למוכר השני "עוד אל חזור?!) התערבתי, שאלתי האם הרבה קונים את זה
המוכר אמר שזה הספר הכי נמכר החג, כמעט יותר מכל הספרים האחרים ביחד... כל קונה שלישי לוקח אותו

אתי אא

משתמש חדש
קולמוס:
מנוטרל - שיר סביון
גואל דם - א. בראב
מי אני - י.ישפה
שקיעת החושך - תהילה נבו
מישהו קרא את שקיעת החושך??
מומלץ?
הכריכה והפרק דוגמא דוקא מגרים
בסגנון יעל רועי? או שאני טועה? אם כן אני מכורה..

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מישהו קרא את שקיעת החושך??
מומלץ?
הכריכה והפרק דוגמא דוקא מגרים
בסגנון יעל רועי? או שאני טועה? אם כן אני מכורה..

אני עדיין לא גמרתי את שקיעת החושך אבל אני כבר יכולה להגיד שהוא יפהפה, תענוג לקרוא אותו.
תודה למי שהמליץ עליו באשכול כאן, בזכותכם העזתי לקנות למרות שאני לא מכירה את הסופרת.

ספר אליגורי מרתק במיוחד, קראתי בנשימה עצורה.
הספר הוא על שתי ממלכות- ממלכת האור בשליטת המלך אור וממלכת האופל בשליטת המלך אופל שמרד במלך אור והשתלט על חלק ממלכתו.
בממלכת האופל לא זורחת השמש ואסור לחייך.
הדמות הראשית היא אנוש- בחור ממלכת האופל שיוצא למסע בשביל לגלות את האור.

הכתיבה יפהפייה והדמויות מעולות אחת אחת. יש בספר המון חומר למחשבה אבל הוא לא מכביד על הספר.

מסכים, זו לדעתי בספר הפנטזיה מהיפים שיצאו, ובעיקר האו גם משמש, אלגוריה שמעבירה את המסר ברמה שהכרתי רק בסלמנדרה הייתי מגדיר את זה שהעברת המסרים מתחרה ביעל רועי, למרות שמדובר במותחן ולא בספר שהוא משל, כמו שכותבת יעל רועי, ראיתי בחנות התלהבתי וקניתי, (למרות שבד"כ אני מחכה שירד המחיר) היה שווה כל שקל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה