מידע שימושי ספרים חדשים ~ אדר+ניסן תשפ"ד

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ברור שהקוראים ירצו לקרוא המשך ל'נשק הימלטות', (ואם תוציא את 'נשק הימלטות' אל תסיים כאן את הסיפור!) כי הם ומכירים את הסיפור ואוהבים,
מצד שני, אולי דווקא בגלל זה שהם מכירים, הם יצפו למשהו יותר חדש ומרענן, שייתן להם קצת מתח מסגנון שונה שהם מכירים ממני.

זאת התלבטות מאוד קשה אצלי, לכן אני שואל את דעת הניקים הנכבדים שלנו, שבטח ידעו מה לענות.

(רק שלפני זה יקראו קצת מ"נשק הימלטות", בלי קשר, סיפור מאד יפה... ;)).

I L♥ve Israel

משתמש צעיר
מצד שני, אולי דווקא בגלל זה שהם מכירים, הם יצפו למשהו יותר חדש ומרענן, שייתן להם קצת מתח מסגנון שונה שהם מכירים ממני.

זאת התלבטות מאוד קשה אצלי, לכן אני שואל את דעת הניקים הנכבדים שלנו, שבטח ידעו מה לענות.

(רק שלפני זה יקראו קצת מ"נשק הימלטות", בלי קשר, סיפור מאד יפה... ;)).
תוציא את שניהם...

Ayala10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נ.ב: אני יודע שזה לא כ"כ קשור לכאן, אבל מה יהיה יותר טוב (גם מבחינה שיווקית), להוציא את הספר הזה בדווקא, או שאת "נשק הימלטות"?, ולמה?.

לתשומת לב: נשק הימלטות הוא בסגנון מד"ב ופנטזיה, והשני בסגנון שינוי ציר זמן (מה היה קורה אילו...).
אני מאוד אוהבת את "נשק הימלטות".
כל פעם שעולה פרק חדש אני ישר קוראת אותו!!

אני לא הכי אוהבת פנטזיה, אבל מאוד אהבתי את הסיפור (יכול להיות שבהמשך דעתי תשתנה, אבל לא נראה לי...)

לדעתי אם אתה חושב שזה ספר טוב (נמה שלא הספקת לסיים) תוציא!!
ולמה דווקא בפסח הבא? אי אפשר בסוכות? חנוכה?...

בנוסף, אני לא יודעת מה יהיה ההמשך של הסיפור "נשק הימלטות" ולפי מה שכתבת גם אתה לא יודע...
אז פשוט תמשיך לכתוב ואז תחליט....

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הלו, חביבי! אחד אחד בבקשה! בלי לדחוף, בלי לדחוף! יופי, כל הכבוד, אני רואה שאתם מסתדרים מצוין אחד עם השני, אל תדאגו, כולם בסוף בעז"ה יצאו, השאלה מי הראשון...

(מתוך הספר ש[כנראה] לא יצא אף פעם [מה לעשות, הוא עסוק כל היום בלעמוד בתוך, מתי יהיה לו זמן... ;) ]מאת: אוראל סולטן כמובן - בשיתוף עם אבא מיואש.).

(לא אני האבא, נחשו מי כן...;).).

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ולמה דווקא בפסח הבא? אי אפשר בסוכות? חנוכה?...
בפסח זאת העונה העיקרית של קניית והוצאת ספרים, שמיד אחריה בא חודש הספר, שגם בו קונים ספרים.

לסופרים חדשים, עדיף יותר להוציא באזור פורים, שגם הרבה יספיקו לקרוא ולהמליץ עליו, וגם יחשב כחדש. (זה גם מה שאני מתכנן בעז"ה.).

נ.ב: אם יצא בעז"ה ספר שלי, למי נראה שיקנה אותו? (סתם לבדוק ביקוש, כנראה יצא בעז"ה באור החיים.).

אסתי פתרוסי

משתמש רשום
יש למישהי רעיון לספר לא מתח/הסטוריה או מהסוג הזה...
משהו כליל ויפה.
יש למישהי?
למשל כמו- רק בעיפרון- שהוא ממש יפה. וכמו טאבו משוף- מאד יפה
ספרים מהסוג הזה- יש למישהי רעיונות?

אילה מינה

משתמש מקצוען
יש למישהי רעיון לספר לא מתח/הסטוריה או מהסוג הזה...
משהו כליל ויפה.
יש למישהי?
למשל כמו- רק בעיפרון- שהוא ממש יפה. וכמו טאבו משוף- מאד יפה
ספרים מהסוג הזה- יש למישהי רעיונות?
לתמי אפשטיין יש עוד ספר
ספירלות

livlove

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אם לא @sunshay לא קנתה ממך, אשמח לקנות את הספר
ואם בסוף עדיין לא נימכר אני אשמח
יש עוד מישהי שמעוניינת למכור את הספר אחת משתיים?
באתר זה נראה שאפשר רק לאסוף את זה בבני ברק זה נכון
אין אופציה אחרת

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לי את שני הספרים, גואל דם ומנוטרל
מה אתם ממליצים לקרוא קודם ? גואל דם או מנוטרל ?
כדי שלא יהרוס לי את הטעם מהספר השני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה