דרוש מידע סל לידה מאוחדת שיא

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
משלמים במאוחדת הרבה יותר מ60 שח לחודש על השיא
באזור ה100 כי צריך עדיף+שיא
ולמה אני כותבת את זה כי אני שילמתי וילדתי ובסוף מימשתי רק 2 לילות בבית מלון וקורס הכנה הכל יחד באזור 1100
ובקורס הם עשו לי קונצים שלא מקבלים מהקורס הזה ולא משם
מה שכן דרך אתר לאומית קיבלתי החזר לבנק תוך 5 ימים מה שרשמו פה שלוקח כמה חד' זה ממש חוצפה לדעתי

RUTIE

משתמש רשום
משלמים במאוחדת הרבה יותר מ60 שח לחודש על השיא
באזור ה100 כי צריך עדיף+שיא
ולמה אני כותבת את זה כי אני שילמתי וילדתי ובסוף מימשתי רק 2 לילות בבית מלון וקורס הכנה הכל יחד באזור 1100
ובקורס הם עשו לי קונצים שלא מקבלים מהקורס הזה ולא משם
מה שכן דרך אתר לאומית קיבלתי החזר לבנק תוך 5 ימים מה שרשמו פה שלוקח כמה חד' זה ממש חוצפה לדעתי
אני משלמת עבור עדיף 29.79 ומאוחדת שיא 33.19 סה"כ 62.98 ‏(עדכני לחודש זה)

נערך לאחרונה ב:

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממש לא התשלום עבור עדיף זה 29.79 ומאוחדת שיא זה 33.19 סה"כ 62.98 ‏(עדכני לחודש זה)
זה משתנה בהתאם לגיל
מגיל 30 ומעלה משלמים על עדיף 67.30 ועל שיא עוד 47 שח

הוראה תומכת - אתרים

משתמשת סופר מקצועית
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
משהי יודעת איך אפשר לנצל את הסל אם לא לקחתי דולה ולא בית החלמה?
אני מאוד רוצה לעשות את הייעוצים שהם נותנים בסל ולא יודעת איך אפשר לממש אותם.

מיכל הולנד

משתמש רשום
אני מאוד רוצה לעשות את הייעוצים שהם נותנים בסל ולא יודעת איך אפשר לממש אותם.
לכי לכל היועצות למינהם, תתיעצי, תבקשי חשבונית וצילום של תעודת הסמכה, תעלי אותם לאזור האישי שלך במאוחדת (או להגיש במרפאה), אחרי 21 יום תשלחי שוב כי זה נעלם במערכת.
בסוכות תעדכני אם קיבלת החזרים.

הוראה תומכת - אתרים

משתמשת סופר מקצועית
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הבעיה היא שאני לא מכירה יועצת ולא רואה פרסומת של: יועצת תזונה ליולדת או יועצת כושר ליולדת ועוד ייעוצים ממה שהם נותנים....

מאמימוש

משתמש רשום
מעניין אותך לצאת לנופש בצימר?
(גם קבלה של צימר מתקבלת, עד חודשיים מהשחרור)
יכולה לפנות אלי
1mamimush במג'ימייל ולקבל צימרים מתאימים
הבעיה היא שאני לא מכירה יועצת ולא רואה פרסומת של: יועצת תזונה ליולדת או יועצת כושר ליולדת ועוד ייעוצים ממה שהם נותנים....
את צריכה להיות ממוקדת באזורים
פני למכון כושר/ קורס התעמלות באזור שלך.
תפתחי בפרוג אשכול של ייעוץ תזונה
או שתחפשי בגוגל, תשאלי בקופ"ח איזה קבלות נותנים כי זה תלוי אזור בדר"כ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה