דרוש מידע סינון לאפל של הערסט או כל משהו אחר אבל איכותי.

Aharon777

משתמש רשום
מחפש המלצה לסינון הכי חזק שאפשר לעשות באפל,
שמעתי דברים טובים על הערסט, אם יש מישהו פה שיכול לעזור לי בפרטים על הערסט מניסיון אישי שלו, אשמח לדבר איתו במייל/ וואטסאפ..

5574

משתמש פעיל
לי יש סינון של הערסט על 3 מכשירים
ממליצה בחום!!!
רק מומלץ לקנות מכשיר בנפרד ואחר כך לבצע עליו את הסינון ולא לקנות מהם

5574

משתמש פעיל
אם את רוכשת מכשיר מהם החסימה נעולה על המכשיר ואפילו להם אין איך לעזור במידה ויש תקלה
היתה לי תקלה זהה בשתי מכשירים לאחרונה
בפלאפון (שקניתי בחנות רגילה) הם הסירו את החסימה, טיפלנו בבעיה והחסימה הוחזרה
באייפד (שקניתי מהם) לא הצליחו לטפל בתקלה עד היום (ניתן לראות פוסט שפרסמתי בצאט אחר ובו בקשה לעקיפת הסינון כי האייפד פשוט יצא מכלל שימוש לצערי...)

Aharon777

משתמש רשום
לי יש סינון של הערסט על 3 מכשירים
ממליצה בחום!!!
רק מומלץ לקנות מכשיר בנפרד ואחר כך לבצע עליו את הסינון ולא לקנות מהם
אפשר קצת להתעניין יותר החסימה?
האם פעם אחת או יותר קרה ופתאום המכשיר נהיה פתוח? או שמישהו הצליח בקלות לפתוח את החסימה?
אני שואל, כי היו דיבורים כאלה... על ממש בקלות נפתחה החסימה, אפשר אפילו לראות כמה שכתבו כך בפורום פה. עד כדי כך שעזבו אותם מיידית.
אני רוצה להיות בטוח שזה הרמטי ושלא תצא תקלה מתחת ידי!

איך השירות במקרה של תקלה מצד הערסט עצמם?
האם סירי עובדת שם כרגיל באפל?
האם יש סינון בתוך האפליקציות או רק אתרים?
מה לגבי אתרי קניות?

סליחה על המטח של השאלות, זה ממש יעזור..
אם יותר נח לכם, אפשר שנדבר בפרטיות יותר... במייל, או וואטסאפ..
פתחתי את השרשור פה כבר לפני הרבה זמן יחסית ואף אחד לא הגיב...
תודה מראש!

5574

משתמש פעיל
לגבי הסינון בגדול אני מאוד מרוצה!!!
הסינון הוא יחסית הרמטי (בבית משתמשת באתרוג והחסימה היא פחות או יותר אותה חסימה) היתרון של הערסט שהם מאוד זמינים לשירותי חסימה ופתיחה של אתרים. אם פונים אליהם הם עוזרים ופותחים את מה שהם יכולים.
יש דברים שהם לא מאשרים לפתוח בשום מצב, נקח לדוגמא סרטונים של יוטיוב- אפילו אם זה הרצאה כלשהיא- תמיד היא תהיה חסומה.
בגדול יש סינון בתוך האתרים (בעיקר של תמונות- כמעט ולא ניתן למצוא תמונות בהרסט) שימו לב!!!! אם ביקשתם לפתוח אתר ספציפי והם אישרו לא תהיה חסימה בתוך האתר- כולל תמונות והכל.
סירי עובדת בהרסט אבל נגיד אפל מיוזיק לא עובד עם הערסט
נקודה חמה חסומה שזה יתרון משמעותי אצלם (שלא ראיתי בסינונים אחרים)
אתרי קניות פתוחים אצלי כמסלול נשים (הייתי צריכה לתת צילום תעודת זהות ולהוכיח שאני אישה ואז הם פתחו לי את כל האתרי קניות שביקשתי- לא יודעת מה לגבי גברים...)
אני מאוד!!! ממליצה על הסינון שלהם (עובדה שאני שמתי את הסינון על 3 מכשירים בבית ופניתי אליהם כמה פעמים לגבי סינון גם על המחשב שלי (מקבוק) אבל כרגע אין להם...)
מה שחשוב הוא לקנות מכשיר מחנות ואז להשים את החסימה שלהם ולא לקנות מכשיר שלהם!!! אני עכשיו תקועה עם אייפד שקניתי מהם ויש בעיה עם הסינון וכתוצאה מכך המכשיר נעול ואין אינטרנט, פניתי אליהם כמה פעמים, הם באמת ניסו לעזור וכשראו שלא הצליחו הם פשוט מתעלמים מההודעות שלי!!! מאוד מבעס כי זה מכשיר מאוד יקר שמאוד שימושי לי! (מציינת שהיה לי את אותה תקלה באייפון שרכשתי בחנות והם שמו לי את החסימה ובאותו יום התקלה סודרה.
לגבי פריצת החסימה- אני די מבינה במחשבים ולא הצלחתי לפרוץ! אבל אני גם לא מנסה אז לא יודעת להגיד.
אני יודעת שאם רוכשים מכשיר מהם אי אפשר לעולם להוריד את החסימה- גם הם לא יכולים. זו בדיוק הבעיה שיש לי באייפד.
מקווה שעניתי על כל השאלות, אם יש שאלות נוספות בשמחה!!

Aharon777

משתמש רשום
לגבי הסינון בגדול אני מאוד מרוצה!!!
הסינון הוא יחסית הרמטי (בבית משתמשת באתרוג והחסימה היא פחות או יותר אותה חסימה) היתרון של הערסט שהם מאוד זמינים לשירותי חסימה ופתיחה של אתרים. אם פונים אליהם הם עוזרים ופותחים את מה שהם יכולים.
יש דברים שהם לא מאשרים לפתוח בשום מצב, נקח לדוגמא סרטונים של יוטיוב- אפילו אם זה הרצאה כלשהיא- תמיד היא תהיה חסומה.
בגדול יש סינון בתוך האתרים (בעיקר של תמונות- כמעט ולא ניתן למצוא תמונות בהרסט) שימו לב!!!! אם ביקשתם לפתוח אתר ספציפי והם אישרו לא תהיה חסימה בתוך האתר- כולל תמונות והכל.
סירי עובדת בהרסט אבל נגיד אפל מיוזיק לא עובד עם הערסט
נקודה חמה חסומה שזה יתרון משמעותי אצלם (שלא ראיתי בסינונים אחרים)
אתרי קניות פתוחים אצלי כמסלול נשים (הייתי צריכה לתת צילום תעודת זהות ולהוכיח שאני אישה ואז הם פתחו לי את כל האתרי קניות שביקשתי- לא יודעת מה לגבי גברים...)
אני מאוד!!! ממליצה על הסינון שלהם (עובדה שאני שמתי את הסינון על 3 מכשירים בבית ופניתי אליהם כמה פעמים לגבי סינון גם על המחשב שלי (מקבוק) אבל כרגע אין להם...)
מה שחשוב הוא לקנות מכשיר מחנות ואז להשים את החסימה שלהם ולא לקנות מכשיר שלהם!!! אני עכשיו תקועה עם אייפד שקניתי מהם ויש בעיה עם הסינון וכתוצאה מכך המכשיר נעול ואין אינטרנט, פניתי אליהם כמה פעמים, הם באמת ניסו לעזור וכשראו שלא הצליחו הם פשוט מתעלמים מההודעות שלי!!! מאוד מבעס כי זה מכשיר מאוד יקר שמאוד שימושי לי! (מציינת שהיה לי את אותה תקלה באייפון שרכשתי בחנות והם שמו לי את החסימה ובאותו יום התקלה סודרה.
לגבי פריצת החסימה- אני די מבינה במחשבים ולא הצלחתי לפרוץ! אבל אני גם לא מנסה אז לא יודעת להגיד.
אני יודעת שאם רוכשים מכשיר מהם אי אפשר לעולם להוריד את החסימה- גם הם לא יכולים. זו בדיוק הבעיה שיש לי באייפד.
מקווה שעניתי על כל השאלות, אם יש שאלות נוספות בשמחה!!
יש אפליקציה של שירים מקוונת?
כושר טיוב או משהו?

KOBI13

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם בסינון הערסט, גם באתרים החרדיים , לא מופיעות תמונות וסרטונים?

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
ערב טוב
אשמח לשמוע ממשהו שקנה מהם אייפון לאחרונה/שם את החסימה על מכשיר חיצוני האם החסימה יכולה ליפול או לא...
ממש יעזור לי כל מידע!
תודה רבה מראש.

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
אפשר קצת להתעניין יותר החסימה?
האם פעם אחת או יותר קרה ופתאום המכשיר נהיה פתוח? או שמישהו הצליח בקלות לפתוח את החסימה?
אני שואל, כי היו דיבורים כאלה... על ממש בקלות נפתחה החסימה, אפשר אפילו לראות כמה שכתבו כך בפורום פה. עד כדי כך שעזבו אותם מיידית.
אני רוצה להיות בטוח שזה הרמטי ושלא תצא תקלה מתחת ידי!

איך השירות במקרה של תקלה מצד הערסט עצמם?
האם סירי עובדת שם כרגיל באפל?
האם יש סינון בתוך האפליקציות או רק אתרים?
מה לגבי אתרי קניות?

סליחה על המטח של השאלות, זה ממש יעזור..
אם יותר נח לכם, אפשר שנדבר בפרטיות יותר... במייל, או וואטסאפ..
פתחתי את השרשור פה כבר לפני הרבה זמן יחסית ואף אחד לא הגיב...
תודה מראש!
@Aharon777 יש לך כיום תשובות ברורות בעניין ???

מחפש המלצה לסינון הכי חזק שאפשר לעשות באפל,
שמעתי דברים טובים על הערסט, אם יש מישהו פה שיכול לעזור לי בפרטים על הערסט מניסיון אישי שלו, אשמח לדבר איתו במייל/ וואטסאפ..
רק לא הערסט. אפשר לעשות בעצמך דרך Content Restrictions ולהגיע לתוצאה טובה .

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
יש סינון של טאג TAG שבעיקרון מיועד לתושבי חו"ל, אבל יש סניפים גם בארץ באזורים אמריקאיים כמו בית שמש וירושלים, הסינון שלהם הוא שבדפדפן שלהם כל אתר שנפתח נפתח והתמונות מסוננות אוטומטית ע"י זיהוי צבע גוף והשחרתו בלבד.. ובאפליקציות שלהם מה שנפתח נפתח ללא סינון תמונות, ואפשר לחסום מה שרוצים אצלם או לפתוח, אז כל מקרה לגופו..

Aharon777

משתמש רשום
יש סינון של טאג TAG שבעיקרון מיועד לתושבי חו"ל, אבל יש סניפים גם בארץ באזורים אמריקאיים כמו בית שמש וירושלים, הסינון שלהם הוא שבדפדפן שלהם כל אתר שנפתח נפתח והתמונות מסוננות אוטומטית ע"י זיהוי צבע גוף והשחרתו בלבד.. ובאפליקציות שלהם מה שנפתח נפתח ללא סינון תמונות, ואפשר לחסום מה שרוצים אצלם או לפתוח, אז כל מקרה לגופו..
אתה לקוח שלהם?
דפדפן של נטפרי, אפשרי אצלכם?
מחיר??
יש מסלולים? או שזה מה שאני אומר להם הם עושים?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אני לקוח שלהם אבל יש לי רק סמס ומייל ופייס טיים כי זה מה שביקשתי מהם, יתכן שאפשר להתקין בעצמך דפדפן של נטפרי אצל מומחה, אבל אני לא בטוח ( ואת זה תשאל אותם), מה שכן הדפדפן שלהם מכהה אוטומטית כל צבע של עור (כולל של גברים, שזה מעצבן לפעמים) וחוסם לדוג' ערכים גרועים במיוחד בויקיפדיה, אבל מבחינת אתרים פתוחים זה נראה לי יותר מקל מהדפדפן של נטפרי, הסינון הוא חינמי, (בטורונטו בכל אופן ) ואין מסלולים, מה שאתה צריך לפתוח הם יפתחו לך, אבל תיקח בחשבון שאפליקציות שנפתחות הם ללא סינון ולכן אם אפשר להיכנס לזה בגרסת דפדפן אז עדיף שלא לפתוח, והסינון שלהם עובד עם מערכת של אפל שמיועדת למנהלי מוסדות ומעסיקים וכדו' שיכולים לחסום עם קוד את כל מה שלא קשור לעבודה, כך שדי קשה לפרוץ את הקוד,

תהילה רוזן

משתמש צעיר
אני עכשיו תקועה עם אייפד שקניתי מהם ויש בעיה עם הסינון וכתוצאה מכך המכשיר נעול ואין אינטרנט, פניתי אליהם כמה פעמים, הם באמת ניסו לעזור וכשראו שלא הצליחו הם פשוט מתעלמים מההודעות שלי!!! מאוד מבעס כי זה מכשיר מאוד יקר שמאוד שימושי לי! (מציינת שהיה לי את אותה תקלה באייפון שרכשתי בחנות והם שמו לי את החסימה ובאותו יום התקלה סודרה.
תגידי הם לא חייבים לסדר לך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה