תוכנות סיימתי תוכנה חדשה (באנגלית) למשווקים של אליאקספרס - מבקש חוות דעת

bmkol

משתמש מקצוען
בס"ד
שלום חברים!
סיימתי פיתוח תוכנה חדש הנקראת AFFILLIEXPRESS המיועדת למשווקים של אליאקספרס.
התוכנה הופכת את החיים לקלים הרבה יותר למשווקים בכך שהמשווק מכניס לתוכנה את הקישור האיפלייאט שלו
והתוכנה "שואבת" עבורו את המידע הנדרש מהמוצר הכולל כותרת המוצר, כתובת תמונה והצגת תמונת המוצר בתוכנה, וידאו של המוצר במידה וקיים ובנוסף, המשתמש יכול להכניס חתימה קבועה למוצר שהוא משווק הכולל קישורים לעמודים וקבוצות של הרשתות החברתיות בהם הוא מופיע.
המשתמש גם יכול להוסיף חתימה אישית שלו כבחירה חופשית. תוכן המוצר גם ניתן לשינוי במידה והמשתמש מעונין שתוכן המוצר יהיה לפי הנראה בעיניו. לכל חלק של המוצר יש אפשרות לבצע העתקה ללוח הזכרון להדבקה בכל מקום אפשרי.
ישנן עוד שני אפשרוית נוספות של העתקה רגילה או בפורמט HTML של הודעות מוכנות להדבקה בפוסטים או ברשתות חברתיות.

בקיצור תוכנה קטנה אך עוצמתית, כרגע היא מוצעת לחודש חינם ללא התחייבות בכל צורה שהיא
ומאחר והיא ממש חדשה הייתי מאד שמח לכל העוסקים בשיווק באליאקפסרס לנסות אותה ולשלוח לי חוות דעת שלכם.

אני לא מצרף כאן את הקישור לתוכנה כי איני יודע אם זה עלול להיות נגד חוקי הפורום בכל צורה שהיא לכן אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטים לפרטים נוספים.

למנהלי הפורום - אם זה לא נוגד את חוקי הפורום אשמח לשתף כאן קישור להורדת התוכנה.

ממתין לתגובתכם בכליון עיניים!

פסח כשר ושמח

עמי

bmkol

משתמש מקצוען
אשמח לקבל, אך אין לי כאן מנוי. איך אוכל לפנות אליך ?
בשמחה. תשלח לי הודעה בפרטי כי כאן אני לא יודע אם מותר לשים את האימייל שלי או את הקישור לתוכנה. אני לא רוצה בצורה כלשהיא להפר את הכללים של הפורום.

ישראל גיל

משתמש רשום
בשמחה. תשלח לי הודעה בפרטי כי כאן אני לא יודע אם מותר לשים את האימייל שלי או את הקישור לתוכנה. אני לא רוצה בצורה כלשהיא להפר את הכללים של הפורום.
התכוונתי לומר שאני לא יכול לשלוח הודעה בפרטי, כי רק מנויי פרימיום בפרוג יכולים, ואני לא מנוי, אז אני לא יכול לשלוח לך הודעה בפרטי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה