דרוש מידע סיוע בשכר דירה-מה גובה הסכום??

המוצלחת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
סיוע בשכר דירה-מישהו יודע מה גובה הסכום?,
והאם זה תלוי בגובה ההכנסות??

תודה רבה!!!!!!

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מעל 2 ילדים 1175 מתחת באיזור ה800---900 נראה לי. אם את מתקשה להגיש- יש לי דרך מעולה לעזור לך.
כתבי אם מעוניינת אכתוב לך מייל.

המוצלחת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מעל 2 ילדים 1175 מתחת באיזור ה800---900 נראה לי. אם את מתקשה להגיש- יש לי דרך מעולה לעזור לך.
כתבי אם מעוניינת אכתוב לך מייל.

שמעתי מזוג עם ילד אחד שמקבלים באזור 1100,
זה יכול להיות??

etgar

משתמש מקצוען

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מהם התנאים לקבל השתתפות בשכר דירה?

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תקשיבו כולם. אני חייבת לשאול אותו אם מסכים שכולם יתקשרו. אדבר איתו מחר בעז"ה ואענה תשובות לכולם

בחור צעיר

משתמש חדש
האם מי שקנה דירה על הנייר או בקבוצת רכישה כאחיסמך נחשב כבר שיש לו דירה ולא זכאי מישהו יודע בעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה