דרוש מידע סוכן ביטוח לרכב

צדי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מכירים מישהו טוב וזול?
שני דברים, אחד. זול מגיע בדרכ על חשבון טוב אשמח להתבדות
שנית. ביטוח עושים אצל אחד שבמקרה חס ושלום של תאונה יש לכם למי לפנות ואחרי שחוויתי ניסיון אצל כמה אשמח להמליץ על מישהו אלוףףףףף בשירות במחיר ובעיקר ביחס זה הטלפון שלו 0534122268

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
אני מבוטח שנים ב-AIG ומרוצה עד הגג. כמה סוכנים שדברתי איתם אמרו לי שהמחיר שלהם זול והם לא יכולים לעמוד במחיר שלהם

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שנית. ביטוח עושים אצל אחד שבמקרה חס ושלום של תאונה יש לכם למי לפנות ואחרי שחוויתי ניסיון אצל כמה אשמח להמליץ על מישהו אלוףףףףף בשירות במחיר ובעיקר ביחס זה הטלפון שלו 0534122268
א. ממש לא קשור אותה חברה יכולה להיות הרבה יותר זולה דרך סוכן ומי שמבטח זה לא הסוכן אלא החברה ככה ששילמת יותר יקר ותקבל אותו שרות ובפרט שרוב מוחלט של הסוכנים עושים דרך החברות הגדולות שאצלם הרבה יותר יקר לבוא יחידני
ב. שוב במקרה של תאונה הסוכן לא יכול לעזור לך הרבה כי ההתנהלות שלך זה מול חברת הביטוח
ג. על יחס לא משלמים כסף לפחות לא מומלץ ואולי כדאי שתחשוב לפני שבחצי שעה אתה מקפיץ את כל האשכולות שדנו פה בנושא ביטוח עם אותו סוכן לגבי כל ביטוח שהוא זה אומר דרשני

צדי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
א. ממש לא קשור אותה חברה יכולה להיות הרבה יותר זולה דרך סוכן ומי שמבטח זה לא הסוכן אלא החברה ככה ששילמת יותר יקר ותקבל אותו שרות ובפרט שרוב מוחלט של הסוכנים עושים דרך החברות הגדולות שאצלם הרבה יותר יקר לבוא יחידני
ב. שוב במקרה של תאונה הסוכן לא יכול לעזור לך הרבה כי ההתנהלות שלך זה מול חברת הביטוח
ג. על יחס לא משלמים כסף לפחות לא מומלץ ואולי כדאי שתחשוב לפני שבחצי שעה אתה מקפיץ את כל האשכולות שדנו פה בנושא ביטוח עם אותו סוכן לגבי כל ביטוח שהוא זה אומר דרשני
אהבתי .. ועכשיו תורי
1 במקרה של תאונה ח”ו רק! הסוכן יכול לעזור עובדה תנסה לדבר עם חברת הביטוח מחלקת תביעות כמה זמן תמתין על הקו מה יענו לך ואיזה סיוט של החיים תעבור עד שיאשרו לך עשירית מהסכום ואז ימצאו לך איזה סעיף שכתוב ש.... לכן צריך סוכן שיש לו אינטרס להוציא מחברת הביטוח את כל הכסף כפי שקרה ל....
2 אני מברכת אותך בהמון חמלה שלא תצטרך להגיע למצב שתיוודע כמה האיש הזה הציל אנשים בכל תחומי הביטוח ..
3אם אתה מהאנשים שעושים ביטוח בשביל לשחרר רכב מהמגרש וכולי אז באמת לך על הכי זול עזוב .... זה למביני עניין בלבד.
4 ולכל האנשים ששרדו עד כה אני רוצה להוסיף טיפ קטן שיש לי מניסיון הדבר הראשון שצריך לחשוב לפני שעושים ביטוח זה ’מי יעמוד במקומך’ על הזכויות שלך מול חברות הביטוח במקרה של........ ואף אחד לא יכול לדעת אם זה יקרה לו או לחברו או לקרוב משפחתו אז בכל מה שקשור לביטוח מומלץ מאוד להגדיל ראש
( היה חשוב לי להסביר מה יש מתחת לפרסום כביכול שעשיתי לו זה הכל ושלא תדעו את זה מקרוב )

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
1 במקרה של תאונה ח”ו רק! הסוכן יכול לעזור עובדה תנסה לדבר עם חברת הביטוח מחלקת תביעות כמה זמן תמתין על הקו מה יענו לך ואיזה סיוט של החיים תעבור עד שיאשרו לך עשירית מהסכום ואז ימצאו לך איזה סעיף שכתוב ש.... לכן צריך סוכן שיש לו אינטרס להוציא מחברת הביטוח את כל הכסף כפי שקרה ל....
אני נעזרתי ב-AIG גם בשבירת שמשה מתאונה עצמית, גם מרכב שנתקע כמה וכמה פעמים, ובמהירות הבזק!

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אהבתי .. ועכשיו תורי
2 אני מברכת אותך בהמון חמלה שלא תצטרך להגיע למצב שתיוודע כמה האיש הזה הציל אנשים בכל תחומי הביטוח ..
3אם אתה מהאנשים שעושים ביטוח בשביל לשחרר רכב מהמגרש וכולי אז באמת לך על הכי זול עזוב .... זה למביני עניין בלבד.
4 ולכל האנשים ששרדו עד כה אני רוצה להוסיף טיפ קטן שיש לי מניסיון הדבר הראשון שצריך לחשוב לפני שעושים ביטוח זה ’מי יעמוד במקומך’ על הזכויות שלך מול חברות הביטוח במקרה של........ ואף אחד לא יכול לדעת אם זה יקרה לו או לחברו או לקרוב משפחתו אז בכל מה שקשור לביטוח מומלץ מאוד להגדיל ראש
( היה חשוב לי להסביר מה יש מתחת לפרסום כביכול שעשיתי לו זה הכל ושלא תדעו את זה מקרוב )
לא יודע למה - זה נשמע נאום מכירות של סוכן ביטוח
אירוני מצדכם לחשוב שתמליצו על אותו אחד בכל ביטוח שיהיה - "מנסיון אישי" -וזה יעבור בשקט...
אבל עזבו - אני את שלי אמרתי ובואו נפרד כידידים
בהצלחה

צדי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אהבתי .. ועכשיו תורי
לא יודע למה - זה נשמע נאום מכירות של סוכן ביטוח
אירוני מצדכם לחשוב שתמליצו על אותו אחד בכל ביטוח שיהיה - "מנסיון אישי" -וזה יעבור בשקט...
אבל עזבו - אני את שלי אמרתי ובואו נפרד כידידים
בהצלחה
שתהיה בריא אני ממליצה עליו כי אני מאוד מרוצה מהתיק הביטוחי אצלי זה הכל ואגב אני מתעסקת עם מכירות מסוג אחר אז ... יש מצב שאני נשמעת כמו סוכנ מכירות ........
פשוט הייתי אצל כמה(4!!) סוכני ביטוח והוא היה הכי וווואו מבחינת הכל אבל אף אחד עוד לא הצטער על מילה שלא נאמרה אז .

כנראה המספר הוחלף

מ. י. א

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
ממליץ על ישראל ריזל 0527647369
תמיד בביטוח בודקים מחיר
וכמובן כמובן מה אתה מקבל בתוך הסל
וכמובן שירות 24 שעות
שאם חלילה .. יהיה למי לפנות

קולו

משתמש צעיר
כמה אמור לעלות ביטוח היום לרכב של שנת 2009 (טויוטה קורולה)
רשיון מעל שנתיים?
צד ג + חובה

אורלי1991

משתמש צעיר
קיבלנו הרבה המלצות על מנדי גפנר
עברנו אליו לאחרונה והם באמת אלופים
מענה מהיר
מקצועיים
רציניים
אכלנו הרבה קש מהחברה הקודמת... : (

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה