דרוש מידע נופש עם יוכי סירוטה מתקבל במאוחדת?

hilels

משתמש רשום
הי,
השבוע יש נופש של "הכח שבך" עם יוכי סירוטה אבל היא אמרה לי שבמאוחדת לא מכבדים את הקבלות שלה...
למישהיא יצא להגיש או יודעת איך ניתן לסדר את ההחזר?
(היא אמרה לי שיכולה להפיק רק קבלה ע"ס 500 ש"ח עבור קורס הכנה ללידה)
אשמח לשמוע ממבוטחות מאוחדת.
תודה!

hilels

משתמש רשום
בנוסף אשמח לשמוע מכאלה שהיו בנופשים שלה האם ההרכב הכללי הוא נשים או זוגות?
אנחנו רוצים לצאת זוגי וחשוב לי לוודא שלא מדובר בקייטנת אימהות או משהו כזה... :)

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני הייתי בנופש שלה לפני שנתיים
אז הייתי במאוחדת וקיבלתי החזר
כולם שם היו זוגות מה שאני ראיתי ,גם אני הייתי עם בעלי ולא נכנסתי לתוכניות. היה סטנדאפיסט חרדי (חמו) ישבו בהפרדה (בלי מחיצה) והגיעו גם מלא אנשים (שהיו במלון) שלא בקבוצה
הייתי אחרי לידה ,נכנסתי לעוד איזה הרצאה, התינוק בכה אז יצאתי

michal234

משתמש רשום
היי,
משהי יודעת אם יוכי סירוטה עושה נופש כזה בקרוב?

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אני הייתי דרכה לפני שנתיים היו רק זוגות,
השנה לפני חודשיים הייתי בלאונרדו (לא דרכה) וראיתי את הקבוצה שבאה דרכה וכמעט כולם זוגות
לפעמים היא עושה בלאונרדו פלאזה ים המלח שלדעתי הרבה יותר ברמה מכינורות(וגם עולה מעט יותר)
אבל מה הבעיה היא לא סוגרת מלון כולה כמה חדרים וזה כמו שאת באה עם בעלך לכל מלון שהוא
וגם בלי קשר באו הרבה חברות\אחיות ביחד למלון בתור נופש אחרי לידה ומקבלות החזר מהקופ"ח ללא קשר אליה
(היום בגלל שהקופ"ח מכריות גם בבתי מלון לעניין"הבראה אחרי לידה"אז עד שיש משהו מאורגן לציבור החרדי כמו"גלים תיירות" יש גם זוגות ,גם עובדים דרך וועדי עובדים,גם יולדות ,גם הריוניות וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה