דרוש מידע נופש זוגי באירופה בתחילת יולי - ללא ניסיון בנופשים בחו"ל

קפצתי לבקר

משתמש חדש
אשמח לעזרתכם.
מעוניין לצאת לנופש זוגי באירופה, אשמח להמלצות.
הרצון שלי הוא:
א- בעיקר נופים ורוגע, פחות אתרים ואורבני.
ב- מקום שאפשר לצאת ממנו לאטרקציות/מסלולים בקרבת מקום.
ג- מתאים לדוברי אנגלית (עברית גם עובר😉).
ד - עדיפות למקום שאפשר לאכול בו- או לקנות מוצרי בסיס כשרים.
ה- מקום שקל להסתדר בו למי שלא מכיר בכלל את חו"ל, ובאופן כללי לא אוהב "לחלטר", כלומר כשמה שיותר מוסדר וקל להשגה.
ו- יש אפשרות לנהיגה עצמית (רשיון, ולא אכפת לי לשכור רכב), אבל ההעדפה היא לא לנהוג במקומות בהם צורת הנהיגה אינה מקבילה לישראל.
המחיר פחות חשוב משאר הפרמטרים.

שמחה לשמח

משתמש מקצוען
אשמח לעזרתכם.
מעוניין לצאת לנופש זוגי באירופה, אשמח להמלצות.
הרצון שלי הוא:
א- בעיקר נופים ורוגע, פחות אתרים ואורבני.
ב- מקום שאפשר לצאת ממנו לאטרקציות/מסלולים בקרבת מקום.
ג- מתאים לדוברי אנגלית (עברית גם עובר😉).
ד - עדיפות למקום שאפשר לאכול בו- או לקנות מוצרי בסיס כשרים.
ה- מקום שקל להסתדר בו למי שלא מכיר בכלל את חו"ל, ובאופן כללי לא אוהב "לחלטר", כלומר כשמה שיותר מוסדר וקל להשגה.
ו- יש אפשרות לנהיגה עצמית (רשיון, ולא אכפת לי לשכור רכב), אבל ההעדפה היא לא לנהוג במקומות בהם צורת הנהיגה אינה מקבילה לישראל.
המחיר פחות חשוב משאר הפרמטרים.
נשמע שטיול בהרים באוסטריה יכול להתאים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה