טיול נהגת לנשים בבודפשט.

cheinhorn

משתמש צעיר
שלום לכן.
אני טסה שבוע הבא לבודפשט עם 2 בנותי. הטיסה חזור ממריאה ב5:50 לפנות בוקר. אני חוששת שנהג בשעה זו יכול להיות בעיה של יחוד עם הרחובות ריקים. למשהו ידוע על נהגת בעדיפות יהודיה בבודפשט?
בתודה מראש.

MichaLevana

משתמש רשום
צילום מקצועי
אשמח לדעת האם מצאת מישהי באמת?
תודה רבה!

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני הזמנתי פעם מונית בבודפשט הגיעה נהגת, אולי באמת אפשר לבקש את זה בעת הזמנת המונית

חכמה בלילה

משתמש מקצוען
יש אוטובוס נח מאוד בכל שעות הלילה והיום מיועד נוסע ישיר E100 ממליצה לקחת גם להלוך וגם לחזור
עולה 22 שח לבנא מגיע עד אזור הרובע היהודי אסטוריה
(לתחנה חזור תבררי תחנה מדויקת זה קצת לפני אסטוריה)

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
יש אוטובוס נח מאוד בכל שעות הלילה והיום מיועד נוסע ישיר E100 ממליצה לקחת גם להלוך וגם לחזור
עולה 22 שח לבנא מגיע עד אזור הרובע היהודי אסטוריה
(לתחנה חזור תבררי תחנה מדויקת זה קצת לפני אסטוריה)
האיזור ממש לא נעים לצאת אליו ב 2.00 בלילה לנשים בלבד..
שאלתם רב על פתרון?

cheinhorn

משתמש צעיר
בסופו של דבר ישננו באיביס בשדה התעופה שרחוק מרחק הליכה מהטרמינל. הגענו לאיביס בלילה קודם. יצאנו ב12 ממסעדת כרמל והלכנו אכן לאוטובוס E100. זה היה סביר (היו לי קצת דפיקות לב אבל שום דבר לא קרה). כמו כן החסרון הגדול היה שנסחבנו עם תיק גדול כל היום בבודפשט בגלל שהמלון שלנו בעצם היה בשדה התעופה.אבל בסופו של דבר הסתדרנו ונהנינו. גם התיעצתי עם בית חב"ד במייל והם כתבו שלי שזה בסדר ללכת ב12 בלילה מכרמל לתחנת האוטובוס. אבל ברגע שיהיה פתרון למשהו אשמח לפעם הבאה. לבקש נהגת זה רעיון אבל אם בסופו של דבר היו שולחים לי נהג (לך תסמוך על הונגרים...) ויש לי טיסה עוד שעה וחצי מה אני אעשה? לא רציתי להכשל באיסור יחוד. לכן העדפתי לישון קרוב לשדה התעופה.
תודה לכולכן על ההתענינות ואשמח לעזור עוד אם צריך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה