נגן עם אנדרואיד

חדר מחשבים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם הנגן הזה כשר ונא להכניס מספר טלפון של מישהו שיכול לחסום וויפי

קבצים מצורפים

• Electric Star - נגן מצלמה- ULTRA X ללא (וידאו _ רדיו _ משחקים) [B].pdf
    KB 494.9 · צפיות: 19

מתכנת חובב

משתמש פעיל
@חדר מחשבים אחרי ה egozkokus1 תוסיף שטרודל ג'ימייל נקודה קום (אני לא כותב כאן את הכתובת המלאה א. כי פרוג לא מציגים כתובות מייל וב. כדי שכתובת המייל הזאת לא תסתובב ברשת)

rsmרשמ

משתמש צעיר
האם הנגן הזה כשר ונא להכניס מספר טלפון של מישהו שיכול לחסום וויפי
הנגן הזה מניסיון אין בן WIFI ולא ניתן לפרוץ אותו אלא א''כ אתה מ8200 או משהו בסיגנון.
אבל יש בו אפשרות להתקין עליו תוכנת WIFIׁׁׁׁׁׁׁׁׁ מה שהרבה עושים עם נגנים פשוטים בהרבה, כי זה עולה באזור ה50 ש''ח בלבד.אבל לי יש נגן ביצור מיוחד שאין בו אפשרות להתקין WIFI גם אם היית ב8200 חדש לגמרי עם אחריות ב400 ש''ח בלבד.

rsmרשמ

משתמש צעיר
לא כ"כ יודע אם זה שייך לכאן אבל נראה לי שכן...
אני מעוניין לקנות נגן עם אנדרואיד (דווקא) בגלל הממשק... אך לא מעוניין שיהיה בו WIFI או שאר אפליקציות כגון דפדפן משחקים או אפשרות לראות סרטים...
א'. רציתי לדעת אם שייך לנתק את האפשרות של הWIFI מהנגן (עדיף ניתוק פיזי...)???
ב'. לגבי שאר האפליקציות חשבתי שאם ימחקו אותם כשאין WIFI לא יהיה אפשר יותר להתקין אותם... האם אני צודק??? והאם יש אפליקציות שא"א למחוק או להסיר???
אשמח לכל מידע בעניין...
כמו"כ אם מישהו יודע על נגן עם אנדרואיד כשר שקיים אשמח לשמוע (דרישות בסיסיות: תומך בכרטיס חיצוני, אם המחיר יותר יקר מ200 ש"ח אז גם שיהיה איכותי...)
לי יש משהו באזור של400 ש''ח ויש בו משהו יחודי שאין בכמעט אף נגן אחר שאין אפשרות להתקין עליו WIFI מה שהרבה עושים עם אחריות לעוד איזה 11 חודשים. נשמע לך?

שלמה ה

משתמש רשום
שלום לכולם!
לאחר חיפושים וחפירות באתרים ובחוות דעת וביקורות מוצר הגעתי לנגן הזה.
מה אתם אומרים על זה, מישהו מכיר? זה אותו רעיון של M420 אבל דגם M400, והאם יש בו משהו פחות מה M420??
ראיתי בתפריט של המוצרים של החנות שהוא היחיד עם אנדרואיד 8.1 וכל השאר הוא גם הכי טב הן מבחינת הסוללה והן מבחינת המהירות והביקורות -אשמח לשמוע ממכם!

rsmרשמ

משתמש צעיר
שלום לכולם!
לאחר חיפושים וחפירות באתרים ובחוות דעת וביקורות מוצר הגעתי לנגן הזה.
מה אתם אומרים על זה, מישהו מכיר? זה אותו רעיון של M420 אבל דגם M400, והאם יש בו משהו פחות מה M420??
ראיתי בתפריט של המוצרים של החנות שהוא היחיד עם אנדרואיד 8.1 וכל השאר הוא גם הכי טב הן מבחינת הסוללה והן מבחינת המהירות והביקורות -אשמח לשמוע ממכם!
צריך לדעת לגבי החומרה.

שלמה ה

משתמש רשום
הוא פתוח להתקנות, אפשר להתקין עליו כל אפליקציה שתומכת בגרסת האנדרואיד שלו (אני לא סגור על איזה דור הוא, הזמנתי פעמיים, הראשון הגיע עם אנדרואיד 5 והשני הגיע עם אנדרואיד 8, כנראה הוא החליף, צריך לשאול את המוכר), אני לא מכיר את הסופר סטאר לעומק, אבל אני מאמין שהוא יותר מתקדם ומהיר (מהסופר סטאר) , למשחקים הוא יכול להתאים, רק תיקח בחשבון שהמסך קצת יותר קטן מהסופר סטאר
אפשר להכשיר דרך אאוטנט בחינם (תשאיר פתוח להתקנות, כדי שתוכל להתקין משחקים)
כנראה שמה שקיבלת עם אנדרואיד 8.1 הוא M400

שלמה ה

משתמש רשום
אשמח אם תוכלו להכריע לי בין הנגן הזה לנגן הזה מה המעלות של כל אחד והאם ניתן להכשיר אותם. וכמובן אם יש חסרונות אשמח לשמוע.
אגב שימו לב שבנגן M10 הוא כותב 5000 MA ובתמונות רואים שחרוט על הנגן מאחורה 500 MA יש בזה משהו?? או סתם טעות?!
תודה רבה

היוש ביוש

משתמש חדש
לא כ"כ יודע אם זה שייך לכאן אבל נראה לי שכן...
אני מעוניין לקנות נגן עם אנדרואיד (דווקא) בגלל הממשק... אך לא מעוניין שיהיה בו WIFI או שאר אפליקציות כגון דפדפן משחקים או אפשרות לראות סרטים...
א'. רציתי לדעת אם שייך לנתק את האפשרות של הWIFI מהנגן (עדיף ניתוק פיזי...)???
ב'. לגבי שאר האפליקציות חשבתי שאם ימחקו אותם כשאין WIFI לא יהיה אפשר יותר להתקין אותם... האם אני צודק??? והאם יש אפליקציות שא"א למחוק או להסיר???
אשמח לכל מידע בעניין...
כמו"כ אם מישהו יודע על נגן עם אנדרואיד כשר שקיים אשמח לשמוע (דרישות בסיסיות: תומך בכרטיס חיצוני, אם המחיר יותר יקר מ200 ש"ח אז גם שיהיה איכותי...)
יש לי את סופר סטאר.
נגן תותח!!!!!
של אנדרואיד....
ממליצה עליו בחום!
קניתי את הגרסה הקודמת עלה לי 350
גרסה החדשה עולה 450
לא ממש ראיתי הבדל ביניהם...
ועד כמה שאני יודעת אי אפשר לפרוץ אותו.
ואין בו אפשרות לצפיה בסירטונים.
יש בו משחקים ומצלמה (באיכות ממש גבוהה....)

שלמה ה

משתמש רשום
לאחר בירור וניתוח הענין הזמנתי את M400 וזאת בגלל הביקורות עליו שברובם היו מאוד טובות (עם כי ישנם דעות חלוקות לגבי הבטריה...) אבל מבחינת ממשק הוא נוח מהיר ויפה.
אשמח לשמוע אם אפשר להכשירו באאוטנט ואם כן האם ישנה איזשהוא סיכון בכך...
תודה רבה לכל המגיבים...

שייטת 13

משתמש רשום
לי יש אולטרה ואני מאד מרוצה
יש לו מצלמה משחקים ועוד אפליקציות שימושיות
חסום לווי פי ווידיאו ברמה חזקה מאד
ממליץ בחום!!!!!!

א עד ת

משתמש חדש
יש לי את סופר סטאר.
נגן תותח!!!!!
של אנדרואיד....
ממליצה עליו בחום!
קניתי את הגרסה הקודמת עלה לי 350
גרסה החדשה עולה 450
לא ממש ראיתי הבדל ביניהם...
ועד כמה שאני יודעת אי אפשר לפרוץ אותו.
ואין בו אפשרות לצפיה בסירטונים.
יש בו משחקים ומצלמה (באיכות ממש גבוהה....)
איפה אפשר לקנות את הסופרסטאר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה