דרוש מידע מקום להשכרה עבור הפעלה למשפחה

אושרי88

משתמש רשום
אני צריך קריטי מקום בבני ברק שניתן להשכיר בבין הזמנים עבור הפעלת מתנפחים למשפחה,
עדיפות למקום שיש בו גם חדר ממוזג עבור המבוגרים והאוכל, וגם חצר שניתן לשים שם מתנפחים עם מים.
חיידר שיתנו חצר עם כיתה או משהו בסגנון.
מישהו מכיר ?

מנאלו

משתמש פעיל
אשמח גם לשמוע על רעיונות.
גם מחוץ לבני ברק אבל כן באזור המרכז.

אושרי88

משתמש רשום
היה בעבר חיידר הרב באשדוד שהשכיר,, אולי מישהו יודע פרטים?

אושרי88

משתמש רשום
זה מאוד תלוי מה יש במקום..
מה הכיוון של המחיר אצלכם וכן @mutagim נשמח לדעת כיוון של מחיר.

תכנות.sh

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני לא יודע מחיר,
לא השכרתי אף פעם,
דירת גן, מקפצה, שתי ערסלים, פינת ישיבה נמוכה, בריכה לילדים, (ויש מקום להכניס עוד דברים אם תרצו להביא)

מנאלו

משתמש פעיל
אני צריך קריטי מקום בבני ברק שניתן להשכיר בבין הזמנים עבור הפעלת מתנפחים למשפחה,
עדיפות למקום שיש בו גם חדר ממוזג עבור המבוגרים והאוכל, וגם חצר שניתן לשים שם מתנפחים עם מים.
חיידר שיתנו חצר עם כיתה או משהו בסגנון.
מישהו מכיר ?
איפה עשיתם בסוף?
ממש מחפשת אולם\ מקום עם חצר גדולה למפגש משפחתי.
אודה לכל כיוון.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולם גדול ממוזג בקרית ספר + חצר ענקית + מטבח, מתאים למפגש משפחתי, 1000 ₪ ליום 0533105051

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה