דרוש מידע מקדמיה - לאה קליין

שימי עין

משתמש חדש
מעוניינת לשמוע על הקורס הדיגיטלי של מקדמיה - אם מומלץ או לא,
אשמח לשמוע מכאלה שרכשו את הקורס.

סקרנית לדעת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האמת שלא,
למדתי בקמפוס הקולינרי לפני 4 שנים קורס ארוך
ועכשיו רכשתי את הקורס שלה מוסיף המון דברים וגם נשאר אצלך

חנה רכ

משתמש חדש
מצתרפת לשאלה. אני מחפשת משהו ברמה גבוהה מאוד.
אבל לא פירוליטה שהעלות שלו יקרה מידי כרגע...
האם יוצאים מהקורס של מקדמיה- לאה קליין ברמה של מתכונאית?

אחת מ1000

משתמש פעיל
אני קניתי תקורס שלה, וזה מדהים!!
מלא ידע, מלא חומר, ובהחלט מקצועי ממש...

אחת מ1000

משתמש פעיל
אני קניתי תקורס שלה, וזה מדהים!!
מלא ידע, מלא חומר, ובהחלט מקצועי ממש...

מ ש

משתמש חדש
אני למדתי את הקורס הראשון שלה וממש מרוצה, היהא זמינה לשאלות ולייעוץ גם אחרי הרבה זמן ותמיד עונה בשמחה ועם הרבה הסברים
עכשיו התחלתי את הקורס הבא.
עושה את זה כתחביב אבל אני רואה שהרבה עושות את זה וממש לוקחות למקצוע.

שרה.א

משתמש חדש
הי
אני קניתי את הקורס שלה, כבר הייתי בבית ספר אחר אבל אצלה אני נהנת מאוד היא מסבירה ממש את החומרים ,מה עומד מאחורי ולמה צריך,איזה שילובים וכו ברמה שכבר תדעי להמציא מתכונים לבד היא עונה לשאלות ומסבירה
אני ממש נהנת גם יש לה בונוסים ממש שוים ותמיד הקורס אצלך!גם אם שחכת משהו תמיד תוכלי להציץ..:)

בזו הדר

משתמש רשום
אני למדתי את הקורס הראשון שלה וממש מרוצה, היהא זמינה לשאלות ולייעוץ גם אחרי הרבה זמן ותמיד עונה בשמחה ועם הרבה הסברים
עכשיו התחלתי את הקורס הבא.
עושה את זה כתחביב אבל אני רואה שהרבה עושות את זה וממש לוקחות למקצוע.
הי
אני קניתי את הקורס שלה, כבר הייתי בבית ספר אחר אבל אצלה אני נהנת מאוד היא מסבירה ממש את החומרים ,מה עומד מאחורי ולמה צריך,איזה שילובים וכו ברמה שכבר תדעי להמציא מתכונים לבד היא עונה לשאלות ומסבירה
אני ממש נהנת גם יש לה בונוסים ממש שוים ותמיד הקורס אצלך!גם אם שחכת משהו תמיד תוכלי להציץ..:)
אשמח לפרטי הרשמה לקורס

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שווה כל שקל.
מכל הקורסים שנרשמתי/שלמתי/השתתפתי הכי מקצועי.הכי מקיף .הכי טוב.
מחבד העובדה דלאה עושה את זה מכל הלב ותמיד תמיד זמינה ועונה ועוזרת

מתילדה10

משתמש רשום
שווה כל שקל. המחיר יחסית זול לידע המטורף שהיא נותנת.
כל שאלה לאה עונה בשמחה ועם המון סבלנות.
הבת שלי בת 16 גם צופה ומכינה לבד דברים מאלפים.
קורס מקצועי!! ממש מומלץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה