עזרה מעונינת בתור מהיר לקונסוליה האמריקאית לצורך חידוש דרכון

ג'ודי ;)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
מכירים מישהו שעושה את זה במחירים שווים צריכה תור לשבועות הקרובים ממש...
וכן מה המחיר שלוקחים על זה
יש לי הצעת מחיר ואין לי מושג אם זה זול או יקר...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בעבר שילמנו על זה 800 ש"ח, אבל זה היה בשמן שלא היו תורים בכלל בכלל
לא כמו עכשיו שיש תורים רחוקים לפעמים.

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם מדובר בתור עבור דרכון חירום - זמני כמעט כל יום נפתחים תורים בין השעות 15 ל16 ליום הבא
אם מדובר בתור לדרכון רגיל - בכל יום רביעי בין השעות 15 ל 16 נפתחים תורים לשבוע הבא.

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך?
נכנסתי בדקה לשלוש,
אח"כ ניסיתי עד שלוש וחצי ולא הצלחתי...
קצת אחרי 3 היה הרבה תורים,
ובגלל שרשמתי מייל לא תקין לא קיבלתי אישור למייל והתור בוטל בערך בשעה 12:20 ביום חמישי, והצלחתי לקבוע שוב את התורים.
הם מבטלים את התורים שלא אושרו בסוף יום העסקים הבא, שווה לבדוק בשעות האלו.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
קצת אחרי 3 היה הרבה תורים,
ובגלל שרשמתי מייל לא תקין לא קיבלתי אישור למייל והתור בוטל בערך בשעה 12:20 ביום חמישי, והצלחתי לקבוע שוב את התורים.
הם מבטלים את התורים שלא אושרו בסוף יום העסקים הבא, שווה לבדוק בשעות האלו.
מתי?
חמישי באיזה שעה?

ג'ודי ;)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
היי איזה כיף לשאול פה שאלה תמיד יש תשובות! וכאלה שעוזרים!
אני ממש אשמח וזה יעזור לי מאווווווווד אם תתיג אותי לתור בירושלים דרכון חרום תאמת אני יכולה לנסוע גם לתל אביב במקרא הרע...
ברביעי האחרון הייתי בין 3 ל4 באתר והיה כתוב שאין תורים פנויים ב360 יום הקרובים...
בכל אופן גם ההצעה של ה400 תעזור לי אשמח לדרך ליצירת קשר
ואם כבר סוכן נסיעות הכי זול מה יש לכם להמליץ? לפני בין הזמנים אין בעיה עם עצירת ביניים...

שקדי

משתמש מקצוען
ביום ד' האחרון בסביבות 3:10 פתאום נפתחו הרבה תורים לשלישי וחמישי השבוע. (באמת דקה קודם עוד היה כתוב שאין תורים ב-360 יום הקרובים)

ג'ודי ;)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
טסתי פעם אחת לאזרחות ולא קיבלתי דרכון אלה מסמך אזרחות ועכשו אני רוצה שוב לטוס ואני צריכה דרכון הבנתי שזה נחשב חידוש ולא ראשון כי כבר יש לי מסמך שמעיד שאני אזרחית השאלה אם גם בשביל המחיר זה נחשב חידוש?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שימו לב שמיום 12/6/23 צריך להזמין שילוח בדואר לפני התור בשגרירות!
ולבוא אל התור עם תוית מודפסת בתשלום מראש לשילוח הדרכון.
צריך להזמין את התוית מדואר ישראל:

מכתב מהשגרירות שהתקבל היום:

Message to U.S. Citizens: U.S. Embassy Jerusalem (June 6, 2023)

Subject: Introduction of Israel Post Courier Pre-Paid Labels

Beginning on June 5, Israel Post began a new system for U.S. citizens to create pre-paid labels for the return of their U.S. passports and/or Consular Reports of Birth Abroad. All applications submitted on or after June 12 that are being delivered back to the applicant by Israel Post will be required to include the pre-paid label with the application. This applies to those who submit applications in person and to those who mail them in or submit them in the drop box.

The new cost of the courier service from Israel Post is 60 NIS. If renewing in person, you must print the confirmation page before your appointment and include it in the package of documents you submit at the interview. To start the pre-paid label process, click here or use the QR code below.

If you are renewing by mail or drop box (in either Jerusalem or Tel Aviv), you must print the confirmation page and include it with the documents you submit. The Consular Section will no longer have pre-printed delivery slips from Israel Post. When the passport is ready, the U.S. Embassy will pass all documents directly to Israel Post for delivery. Israel Post will then contact you by SMS to arrange delivery or you can check online via the Israel Post website.

The cost of the courier service from Aramex from the U.S. Embassy in Jerusalem remains the same (50 NIS). If using Aramex, you will still fill out the courier slip at the time of your in-person appointment or when you drop off the passport. When the passport is ready for delivery, the courier will contact you for payment and delivery. Courier delivery fees are paid directly to the courier company. The courier will either deliver your documents directly to you or call you for pickup at one of its distribution centers.

Pick-ups are only for emergency, limited-validity passports. There is no option for pick-up of non-emergency, limited-validity U.S. passports.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה