דרוש מידע מעון / משפחתון בבני ברק

Tuki

משתמש פעיל
לכל אלו שהחמיצו את הרישום למעונות ומשפחתונים- הבו עצות:
מה עושים כשהאמא עובדת משרה מלאה והאבא אברך (והילדים בבית עדיין קטנים כך שלא רלוונטי מטפלת פרטית עם חופשים של בי"ס)
במשפחתונים טוענים שאין להם כלל מקום בכל האזור המורחב שלנו
והמעונות באזורנו כולם טוענים שהמכסה של רשימת ההמתנה התמלאה ברמה שאין על מה לדבר
מה עושים???

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לכל אלו שהחמיצו את הרישום למעונות ומשפחתונים- הבו עצות:
מה עושים כשהאמא עובדת משרה מלאה והאבא אברך (והילדים בבית עדיין קטנים כך שלא רלוונטי מטפלת פרטית עם חופשים של בי"ס)
במשפחתונים טוענים שאין להם כלל מקום בכל האזור המורחב שלנו
והמעונות באזורנו כולם טוענים שהמכסה של רשימת ההמתנה התמלאה ברמה שאין על מה לדבר
מה עושים???
איזה אזור את גרה?
אני אולי מכירה מישהי שרוצה לבטל רישום (משפחתון)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
סוקולוב

לא אכפת לי להתפרס לסמטת אז"ר, השלושה, אבן שפרוט, שמעיה, רמב"ם, אבן גבירול, שבטי ישראל, שבזי וכו'
לא, היא רשומה באזור ממש רחוק
בפרדס כץ לא מצאת מעון עם מקום פנוי (שם יותר ריק)

saralulu

משתמש מקצוען
שמעתי שבאחיסמך יש ממש מצוקה בנושא:

אם יש כאן כאלו מק״ס באר יעקב או כל עיר שקרובה לאחיסמך, באחיסמך מחפשים מאד מנהלות משפחתון או כאלו שיפתחו מעון פרטי, יש שם הרבה ילדים ללא מסגרת לשנה הבאה!!!

דרושות מטפלות מקריית ספר, באר יעקב והסביבה להפעלת משפחתון תמת בתנאים גמישים בדירה ייעודית ומסובסדת. אפשרות ללא יום שישי + מענקים. שכר גבוה.

0548470174 אריה אטיק
שמואל חסין 054-844-6672

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה קורה עם זה?
מחפשת דחוף גן/מעון לילד בן שנתיים.הצילו!

שירה רוט

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מחפשת לבן שנה וחצי גנון באזור שיכון ה', רחוב יואל, צייטלין והאזור יש חיה כזו?
במידה ויהיה אז אני יכולה לפנות מקום במעון באזור זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה