ממש פשוט

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הרבה זמן חשבתי מה לעשות עם האביזר הזה שנשאר לי מהאירוע של הגיסה, או בלשון העם "כתר".

P1020755.JPG

הוא פשוט יפה ואני כ"כ אוהבת יופי, (המצלמה שלי מזעזעת, אבל במציאות הוא פשוט יפהפה) שחבל עליו שהוא סתם יושב במגירה...
ואז היה לי רעיון.
מכירים את החישוקים האלה שנמכרים בסטוק? בצבעי כסף/זהב?
אז למה לא לתלות את זה פשוט בחדר כקישוט?
זה +זה=וואו...
וו מרהיב לתלייה לא היה לי אבל חשק כן.
לקחתי מגנט פשוט ליצירה,
צבעתי אותו בלבן שיהיה ניטרלי (ו-כי אני לא אוהבת גוונים כהים)
עם דבק לבן פשוט הדבקתי אותו לקיר במקום הרצוי
והצמדתי עם סלוטייפ כי ידעתי שזה לא ייצמד באותו רגע

P1020736.JPG

כן נו... צבעתי לפני שהדבקתי ואז קלטתי שזה יכול להתקלף אחרי הוצאת הסלוטייפ. שכל...
אחרי כמה שעות הוצאתי את הסלוטייפ.
זה נצמד לקיר.
(עשיתי את זה היום...בא נראה אם זה יעמוד במבחן הזמן)
וצבעתי בלבן מהגואש של הילדים... (לא היה לי כח להוציא את האקריליק וכו')
כמה שכבות (צביעה-ייבוש-צביעה-ייבוש...) שייראה נורמאלי.
קשרתי את הכתר לחישוק, הכי פשוט שיש.
וזהו--מוכן.
P1020754.JPG

אז אם גם לך יש כתר כזה בבית, ומזמן חלמת על הקישוט הזה שנפוץ בעיקר בחו"ל או בחתונות המודרניות ולא אפשרת לעצמך בגלל המחיר- הנה הזדמנות להנות ממשהו נחמד לחדר.
אגב אם ידוע לכם איפה יש חישוק בצבע זהב ולא כסף- תיידעו אותי אני אשמח לדעת, כי הקונספט של הפינה הזו הוא זהב ...אוהבת זהב:)
P1020756.JPG

בהנאה
אגב הצילומים פה על הפנים. במציאות זה פשוט יפה.

קבצים מצורפים

• P1020755.JPG
    P1020755.JPG
    4.5 MB · צפיות: 34

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה