מלון מלון לביא בתקופה האחרונה

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אשמח למידע ממי שהיה בשבת לאחרונה במלון לביא
יש שם כעת ב80% מפונים
האם זה חיסרון ועד כמה
תודה

ינאב

משתמש רשום
אנחנו היינו השבוע... ת'אמת ציפינו ליותר.... לא שלא נהנינו, אבל בגלל שקראתי הרבה תגובות חיוביות פה בפרוג הצפייה הייתה גבוה.
יש הרבה מפונים מה שגורם לרעש ובלאגן. הם מרגישים ממש בבית... ובצדק.
האוכל ירד משמעותית ברמתו. אחותי הייתה שנה שעברה וגם פגשתי שם מישהי שהייתה לפני המלחמה ושתיהן אמרו לי חד משמעית שרמת האוכל ירדה. המשגיח טען שבגלל המפונים הם ירדו ברמה כי הם לא מקבלים הרבה תקציב מהמדינה

ינאב

משתמש רשום
גם לגבי הכשרת צריך לברר.. הם לא מכניסים לארוחת צהריים כי הכשרות רבנות

ענבים טעימים

משתמש רשום
הייתי לפני כמה שבועות,
אמנם 80% מפונים - אבל ממש לא הרגשנו את זה ...הילדים שלהם במוסדות עד 1 ובשבע הם כבר ישנים...
לגבי הארוחות - יום שלישי אין בשרי בערב בגלל שמגוונים למפונים (מי שאוהב חלבי היה תפריט מעולה!) וארוחות צהריים יש רק למפונים- אבל גם ככה בד"כ יש בכל המקומות רק בוקר וערב,
נהנינו בטירוף!!!!
היה אוכל מושלם! ברמה ממש גבוהה(ויש לנו רף גבוה;))
אוירה ממש טובה , שקט , רוגע, פסטורליות,
לגבי כשרות - הם עושים עמדה נפרדת לבשר של רובין רק לחרדים,- מבירור שאנחנו עשינו הכשרות שם מצוינת!

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
תודה על התגובות
אנחנו גם עשינו בירור חזק על הכשרות ואפשר לאכול מהבר הבשרי רובין.
אני מכיר מקרוב משפחה שהיתה ביום חול עכשיו ומאד נהנתה, עיקר השאלה שלי היתה על שבת
כך שאם הייתם בשבת אשמח מאד לשמוע - תודה!

מלכה גג

משתמש חדש
אני רוצה לסגור עם המלון אבל אנחנו מתלבטים על הכשרות,
אשמח לדעת איך או אצל מי בררתם על הכשרות?

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני ביררתי אצל הרב פינק מהר נוף שהוא מומחה לכשרות
מעניין אם תצליחו לקבוע שם, אני התקשרתי ביום חמישי לקבוע לשבת אח"כ [לא הצמודה] וכבר לא היה מקום.
אין להם הרבה חדרים פנויים

אסתי סון

משתמש רשום
אנחנו היינו השבוע... ת'אמת ציפינו ליותר.... לא שלא נהנינו, אבל בגלל שקראתי הרבה תגובות חיוביות פה בפרוג הצפייה הייתה גבוה.
יש הרבה מפונים מה שגורם לרעש ובלאגן. הם מרגישים ממש בבית... ובצדק.
האוכל ירד משמעותית ברמתו. אחותי הייתה שנה שעברה וגם פגשתי שם מישהי שהייתה לפני המלחמה ושתיהן אמרו לי חד משמעית שרמת האוכל ירדה. המשגיח טען שבגלל המפונים הם ירדו ברמה כי הם לא מקבלים הרבה תקדחוף לי ממש,
האם יש פריצות במקום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה