דרוש מידע מכשיר הליכה

shushu1234

משתמש חדש
האם מכשיר הליכה שכתוב עליו עד 100 ק"ג, האם יכול להכיל חריגה של עד 10 ק"ג?
בברכה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
האם מכשיר הליכה שכתוב עליו עד 100 ק"ג, האם יכול להכיל חריגה של עד 10 ק"ג?
בברכה
בגדול הוא יכול
100 זה טווח ביטחון שהיצרן לוקח .הבעיה כשהמכשיר באחריות ומייסב מתחיל לחרוק נותן השרות ישר טוען שזה לא פגם ביצור אלה פגם במשתמש..

shushu1234

משתמש חדש
בגדול הוא יכול
100 זה טווח ביטחון שהיצרן לוקח .הבעיה כשהמכשיר באחריות ומייסב מתחיל לחרוק נותן השרות ישר טוען שזה לא פגם ביצור אלה פגם במשתמש..
תודה!
יש המלצות לדגם מסוים?
דגשים באופן כללי שכדאי לשים לב?
אשמח לכל מידע

תילתן

משתמש סופר מקצוען
תודה!
יש המלצות לדגם מסוים?
דגשים באופן כללי שכדאי לשים לב?
אשמח לכל מידע
אני חושב שכדאי ללכת קודם על השכרה
ואם זה מתאים ניתן לךרכוש את המכשיר המושכר

השתמשנו מעט זמן, היה תקלות ונמאס די מהר

shushu1234

משתמש חדש
אני חושב שכדאי ללכת קודם על השכרה
ואם זה מתאים ניתן לךרכוש את המכשיר המושכר

השתמשנו מעט זמן, היה תקלות ונמאס די מהר
שכרנו בעבר, חשבנו גם לשכור עכשיו. רק שנתקלתי בהצעה של 590 למכשיר הליכה מיכני. שזה בעצם מקביל מבחינת המחיר ל2 חודשי השכרה
השאלה מה הכוונה מיכני, כי יש שם צג דיגיטלי, ומה יכולה להיות סיבה למחיר מעבר לכך שרשום שזה מתצוגה ועודפים וכו

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צריך גם לראות אם מתחברים לזה, לי זה עשה סחרחורות ותחושה של חוסר יציבות אחרי השימוש
כשהולכים בחוץ, באוטומט מאיטים לקראת הסוף. כשהולכים על מכשיר חייבים להאט את הקצב בדקות האחרונות, כדי למנוע את הסחרחורות וחוסר היציבות.

shushu1234

משתמש חדש
צריך גם לראות אם מתחברים לזה, לי זה עשה סחרחורות ותחושה של חוסר יציבות אחרי השימוש
כשהולכים בחוץ, באוטומט מאיטים לקראת הסוף. כשהולכים על מכשיר חייבים להאט את הקצב בדקות האחרונות, כדי למנוע את הסחרחורות וחוסר היציבות.
המלצה חשובה.
במיוחד כשהולכים על קצב גבוה
ובנוסף חשוב בקבוק שתיה צמוד שיהיה תוך כדי.

יועצת נישואין

משתמש פעיל
יש למישהו המלצה על מכשיר להשכרה למכירה
והיכן כדאי לשכור/לקנות
(היה פרסומת נראה לי בכח הפרסום או בלענין לפני החגים על חנות במודיעין עלית נראה לי ?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה