דרוש מידע מיקסר דאבו - אנקרסרום!

chaya3330

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
@Mix תתחדשי על המיקסר!! האם החנות פרקטי היא רק לחתנים וכלות או כל אחד יכול לקנות.. זה ממש מחיר מצוין..

chaya3330

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
איפה אפשר למצוא במחיר טוב את האנקסורום?

Mix

משתמש מקצוען
@Mix תתחדשי על המיקסר!! האם החנות פרקטי היא רק לחתנים וכלות או כל אחד יכול לקנות.. זה ממש מחיר מצוין..
מוצרי חשמל זה נדמה לי עד שנתיים מהחתונה גם לבני המשפחה...
אני חושבת אבל שהם לא מקפידים על הענין הזה כבר
צריך לשאול אותם

אורחת לרגע

משתמש מקצוען

מוצרי חשמל זה נדמה לי עד שנתיים מהחתונה גם לבני המשפחה...
אני חושבת אבל שהם לא מקפידים על הענין הזה כבר
צריך לשאול אותם
אשמח לקנות בפרקטי אם זה לא לחתנים/כלות
אשמח לשמוע אם אפשרי, כי המחיר מצוין

Mix

משתמש מקצוען
את המוצר הנ”ל הם נותנים במחיר מוזל 2900 ש”ח רק לחתנים וכלות. מברורצשל החודש האחרון
מענין
כשאני קניתי זה לא היה מוגבל.
תבדקו אם גם למשפחת החתן/כלה כמו כל הדברים.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מענין
כשאני קניתי זה לא היה מוגבל.
תבדקו אם גם למשפחת החתן/כלה כמו כל הדברים.
גיסתי התחתנה לפני חצי שנה וגיסה אחרת רצתה לקנות וככה אמרו לה.

זוהר05

משתמש פעיל
שימו לב, ביממה האחרונה מלחמת מחירים מטורפת בין KSP ללאסטפרייס. ירד מ3429 ל2770 (בKSP נשאר 2 צבעים)
יש בלאסט פרייס עוד כמה אפשרויות הוזלה, קופון STUDENTLP מוריד 3% בנוסף קאשבק באתר (למי שמחובר לחשבון קאשבק) ויש כרטיסי אשראי שיש להם הנחה במעמד החיוב של 4% (רעות, עליביי,INEED IT)
לדעתי יסתיים ממש בקרוב (ברגע שלKSP יגמר המלאי.)
קישור ללאסטפרייס

3524

משתמש מקצוען
שימו לב, ביממה האחרונה מלחמת מחירים מטורפת בין KSP ללאסטפרייס. ירד מ3429 ל2770 (בKSP נשאר 2 צבעים)
יש בלאסט פרייס עוד כמה אפשרויות הוזלה, קופון STUDENTLP מוריד 3% בנוסף קאשבק באתר (למי שמחובר לחשבון קאשבק) ויש כרטיסי אשראי שיש להם הנחה במעמד החיוב של 4% (רעות, עליביי,INEED IT)
לדעתי יסתיים ממש בקרוב (ברגע שלKSP יגמר המלאי.)
קישור ללאסטפרייס
באתר KSP עולה כרגע 2769 שקל, ויש להם במלאי 3 צבעים, קרם בהיר, כרום, אדום.

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי את המדובר, אכן ב3 ק"ג צריך דחיפות בהתחלה וכשזה עולה למעלה זה די מעצבן (יש למישהו טיפ איך זה לא יקרה?) אבל הבצק יוצא מעולה!!! ואכן הקערה נקיה בסופו של דבר (מה שלא נכון לגבי החלק העליון של הזרוע)
השאלה שלי היא לגבי עוגות שמתחילות בהקצפת ביצים ואז צריך להוסיף קמח, במקצף הרגיל אם זה מדי הרבה קמח הוא מתחיל לרעוד ולרטוט, מה אמורים לעשות?! להעביר לקערה השנייה - של הלישה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה