קינוחים מיני פבלובה קנוי למילוי

963852

משתמש פעיל
קניתי את זה ועכשיו כמה שאלות:
אשמח אם תענו לי מנסיון..
קניתי גם ורוד וגם לבן

אפשר להקפיא את זה? איך הכי טוב לאחסן את זה אחרי שאני ממלא לדוג במוס או קרם פטיסייר?
אם זה נמצא הרבה זמן באוויר זה מתייבש?

תודה מראש לכל העונות
ואם יש כאן משהי שהכינה כזה דבר ויש לה מתכון או לפחות תמונה להשראה יעזור לי ממש!

שלום כיתה א

משתמש צעיר
לא יודעת לגבי הקפאה כי אני הכנתי את זה לפני הווארט שלי, 5 דקות לפני שהחתן והמחותנים הגיעו...
מלאתי קרם פטיסייר קנוי, ומעל שמתי כמה פירות יער, גם כן מחנות אפיה שמגיע קפוא בקופסא.
יצא מרשים וטעיםםם
ובאמת בלי הגזמה 5 דקות וזה היה מוכן, ככה שאין עניין להקפיא.

963852

משתמש פעיל
לא יודעת לגבי הקפאה כי אני הכנתי את זה לפני הווארט שלי, 5 דקות לפני שהחתן והמחותנים הגיעו...
מלאתי קרם פטיסייר קנוי, ומעל שמתי כמה פירות יער, גם כן מחנות אפיה שמגיע קפוא בקופסא.
יצא מרשים וטעיםםם
ובאמת בלי הגזמה 5 דקות וזה היה מוכן, ככה שאין עניין להקפיא.
אהבתי:)
אני רוצה אבל להכין את זה לחג בבוקר או משהו כזה
לא בקטע למלא במקום..

אלי7:)

משתמש מקצוען
אני לא הייתי ממלאה מראש זה נראה לי יתרכך ויהיה פחות טעים. תכיני בשקית זילוף את הקרם ותמלאי בהגשה

שלום כיתה א

משתמש צעיר
אני לא הייתי ממלאה מראש זה נראה לי יתרכך ויהיה פחות טעים. תכיני בשקית זילוף את הקרם ותמלאי בהגשה
הקרם באמת מרכך את הפבלובה וזה מה שטעים, אבל לא כדאי למלא מראש כי לא טוב שהוא יתרכך מידי, הייתי אומרת מקסימום שעתיים מראש.

963852

משתמש פעיל
הקרם באמת מרכך את הפבלובה וזה מה שטעים, אבל לא כדאי למלא מראש כי לא טוב שהוא יתרכך מידי, הייתי אומרת מקסימום שעתיים מראש.
וואי חשבתי שאני אכין את זה יומיים כזה מראש, ויהיה לי קינוח מרשים לר"ה
גם אם שמים מוס זה מתרכך? או רק בקרם פטיסייר/לימון וכדו'

Rachefet

משתמש פעיל
אפשר להכין מוס או קרם בשקית זילוף במקרר ואז מזלפים במקום ומגישים.

יעלי1

משתמש מקצוען
כל קרם ירכך אותו
רק במקום כמו שכתבו פה

השראת מפינטרסט:

1663221595751.png

1663221625946.png

1663221659643.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה