דרוש מידע מימוש נקודות במועדון הנוסע המתמיד

אין כמו אבא

משתמש רשום
אשמח לדעת אם ניתן לממש את הנקודות במועדון הנוסע המתמיד בדברים שווים שלא קשורים לטיסה.
בנוסף אם אני מבטלת את כרטיסי הפליי כארד שאיתם צברתי את הנקודות , הנקודות במועדון יורדות לי אוטומטי או שאין קשר?
יעזור לי מאד.
תודההה

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשמח לדעת אם ניתן לממש את הנקודות במועדון הנוסע המתמיד בדברים שווים שלא קשורים לטיסה.
בנוסף אם אני מבטלת את כרטיסי הפליי כארד שאיתם צברתי את הנקודות , הנקודות במועדון יורדות לי אוטומטי או שאין קשר?
יעזור לי מאד.
תודההה
יש אתר שנקרא פליי סטור ששם ניתן לקנות כמעט כל מוצר שקיים בשוק במחירים מאוד משתלמים עם נקודות ניתן לקנות שם גם כרטיסי גיפט כארד למימוש גם ברשתות חרדיות בנקודות בלבד

במקרה ומבטלים את האשראי ניתן לממש את הנקודות לטיסות בלבד ולא לאתר שלהם.

paoawaear

משתמש פעיל
יעזור לי מאד.
תודההה
להבנתי לא כדאי להשתמש בנקודות שלא לטיסות בגלל שבטיסות יש אפשרות לכרטיסי בונוס שווים ,

במקרה ומבטלים את האשראי ניתן לממש את הנקודות לטיסות בלבד ולא לאתר שלהם.

בטוח?
כי באתר של פליי סטור זה הביא לי את כל המוצרים שאני יכולה להזמין.
זה יראה לי את האפשריות למרות שביטלתי את הכרטיס?
וכן אולי אתם יודעים לכמה זמן תקף הנקודות?

אין כמו אבא

משתמש רשום
בטוח?
כי באתר של פליי סטור זה הביא לי את כל המוצרים שאני יכולה להזמין.
זה יראה לי את האפשריות למרות שביטלתי את הכרטיס?
וכן אולי אתם יודעים לכמה זמן תקף הנקודות?
מעניין אם גם לאחר שתעשי קניה עדיין יתן ,אולי הוא נותן לך להיכנס כי היית רשומה כמחזיקת הכרטיס אבל בעת קניה יחסם..?
לעניין תוקף הנקודות-
בכניסה אישית למועדון יש אפשרות צפיה בנקודות ובצבירות ומפרט לך עד מתי תקף.

מעניין אם גם לאחר שתעשי קניה עדיין יתן ,אולי הוא נותן לך להיכנס כי היית רשומה כמחזיקת הכרטיס אבל בעת קניה יחסם..?
לעניין תוקף הנקודות-
בכניסה אישית למועדון יש אפשרות צפיה בנקודות ובצבירות ומפרט לך עד מתי תקף.
תודה על המידע!
חשבתי שאני אוכל לממש...
ביררתי מולם עכשיו, הנציגה אמרה לי שלא ייתן לי לבצע הזמנה בפועל.
והתוקף של הנקודות הם לשנה וחצי.

תות

משתמש פעיל
יש אפשרות לקנות במטוס תכשיטי סברובסקי עם הנקודות. שווה !
(יש להם דגמים בודדים כל פעם אבל אם מוצאים שם משהו שאוהבים זה שווה לגמרי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה