עזרה מייל איטי מאוד

ברסלבער

משתמש צעיר
כל האתרים נפתחים לי דיי בקלות חוץ מהמייל הוא מאוד איטי עד שהוא נפתח ורוב הפעמים הוא שולח לי "שגיאה זמנית" מי שיודע איך לפתור את הבעיה אשמח מאוד לעזרה תודה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
במייל של גמייל יש למטה בצד שמאל, בזמן שהוא מנסה להיפתח, אפשרות ללחוץ למקרים כאלו של פתיחה איטית.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כל האתרים נפתחים לי דיי בקלות חוץ מהמייל הוא מאוד איטי עד שהוא נפתח ורוב הפעמים הוא שולח לי "שגיאה זמנית" מי שיודע איך לפתור את הבעיה אשמח מאוד לעזרה תודה
במייל של גמייל יש למטה בצד שמאל, בזמן שהוא מנסה להיפתח, אפשרות ללחוץ למקרים כאלו של פתיחה איטית.
היום נודע לי שבתקופה האחרונה גוגל ביטלו את האפשרות של מייל מהיר (הוטמייל) הבסיסי הישן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה