בריאות מטרנה

נחמי מן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האם רשתות המזון מקבלות חזרה קופסאות מטרנה?
קופסאות שקניתי שבוע שעבר ולא מעוניינת להשתמש עקב במצב

y0527183770

משתמש רשום
כמה ימים את חושבת מוציאים שיניים?
יש לי אחות שכבר חצי שנה אומרת לי כל בכי 'שיניים'
עוד לא יצאה שן אחת
דווקא לא מידי הרבה זמן ובאמת רואים שהוא מוציא שיניים יצאו לו כבר כמה והוא עכשיו באמצע להוציא עוד אחת.

דפה

משתמש מקצוען
הילד שלי גם ישן לילה שלם ויורד מהידיים והוא גם קצת בוכה ולא רגוע אבל זה בסדר הוא מוציא שיניים.........
הוא משחק יפה ואין לו שילשולים והוא אוכל מטרנה.
זוכרת את שוקולד עלית והסלמנולה?
יש כאלו שאכלו בדיוק את אותו שוקולד מאותו תאריך אחד חטף סלמנולה והשני לא.
כך בכל מאכל/מחלה הגוף לפעמים תוקף ולפעמים נתקף.
זה ממש בורות לקחת ראיה מילד שהצליח להתגבר על חריגה מיקרוביולוגית ולקבוע שאין בעיה.

מלי שיר

משתמש פעיל
הילד שלי גם ישן לילה שלם ויורד מהידיים והוא גם קצת בוכה ולא רגוע אבל זה בסדר הוא מוציא שיניים.........
הוא משחק יפה ואין לו שילשולים והוא אוכל מטרנה.
כמוני כמוך,
אכל ואוכל מטרנה שבועיים היה עם הקאות ושילשולים, תפרחת בטיטול, אבל מכירה את הילדים שלי וזה תופעות שיניים.... ברוך ה' חלף לו ועכשיו הילד מותק...... ועדיין עם מטרנה.......
לדעתי אנשים לוקחים כל דבר יותר מידי בהיסטריה,
כמו שאחת כתבה כאן על שוקולד עילית, אכלתי המון שוקולדים מאותה תקופה....... ושום כלום,
אבל זה באמת כיף לאימא שיש ליד שלה וירוס שהיא יכולה לתת את האשמה על מטרנה....
בכל אופן אם תוציאו פיצויים אשמח גם כן להצטרף ;) (המחירים שלהם גם ככה בשמיים ואין להם מתחרים.......)

yetitis!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הקטן שלי בן שנה וחודשיים
כבר כמה שבועות לא יורד מהידיים
משלשל נורא מקיא בקשתות ולא רגוע בטרוף
אוכל מטרנה!
רק היום נודע לי שיש קשר
זה הזוי
אני כבר גמורה ממנו
לא יודעת איך לעזור לו
גם הוא מוציא שיניים אבל זה הזוי ומוגזם

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם הבן שלי שלושה שבועות עם שילשולים, הקאות ושיעולים (מטרנה שלב 2).
סיימנו עם זה אחרי הכתבה מ"כל רגע" והשקט חזר.

קשה לי להאמין שזה מקרי... 3 שבועות של שלשולים זה די מטורף...

Goldidea

משתמש מקצוען
אני די בדילמה. הבן שלי עם שלשולים כבר שבוע ובימים האחרונים העלה חום. בחודשים האחרונים הוא מוציא שיניים והיו שילשולים .
חום לא היה לו אף פעם- הוא בן שנה וארבעה.
מה לעשות להפסיק עם המטרנה- הוא גם פחות להוט עליה כמו תמיד...?

אסתיס

משתמש מקצוען
get_attachment_url

WELLCOME

משתמש פעיל
אצלי זה ממש בדוק התינוק שלי ממש שלשל הרבה עברתי לסימילאק ותוך יום יומיים הפסיק אח"כ לא היה סימילאק חזרתי למטרנה כי גם לא ממש האמנתי שזה קשור אך שוב שלשולים, ברור שחזרתי מיד לסימילאק ומאז ב"ה שקט ושלוה

גינצלה

משתמש פעיל
אני די בדילמה. הבן שלי עם שלשולים כבר שבוע ובימים האחרונים העלה חום. בחודשים האחרונים הוא מוציא שיניים והיו שילשולים .
חום לא היה לו אף פעם- הוא בן שנה וארבעה.
מה לעשות להפסיק עם המטרנה- הוא גם פחות להוט עליה כמו תמיד...?
מה הדילמה?
ברור להחליף לסימילאק
ולחכות לתוצאות טובות בעה

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
גם שלי אוכל מטרנה אקסטרה קאר 2
כבר כמה שבועות שלא רגוע ,חשבתי שינים אבל בשבוע האחרון ממש מתפתל מכאבי בטן ,על הידים רוב היום ,בלילות מתעורר כל הזמן.
הפסקתי הבוקר מטרנה !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה