בקשה מטפלת רגשית בירושלים מטעם קופ"ח מאוחדת, שעונה ל"קריטריונים":

567890

משתמש פעיל
אני מחפשת דחוף! מטפלת רגשית שעובדת עם קופ"ח מאוחדת לבחורת סמינר בת 20:
בעיקר חשוב מאד שתהיה מקצועית ואנושית, שעברה הכשרה מתאימה (פסיכולוגית קלינית/פסיכותרפיסתית), עם נגיעה לתחום של הכנה לשידוכים,
שתהיה אישה טובה שבאמת רוצה לעזור, עם נסיון של מספיק שנים, פשוט מדובר במקרה מורכב שנוגע לתחומים רבים.
אותה בחורה כבר היתה אצל מטפלת רגשית שלא היה לה מספיק נסיון (והיא טוענת שהיא הייתה קרייריסטית מדי...) זאת אומרת שהיא יודעת מה חשוב לה...
והיא חייבת עזרה בדחיפות!!
בבקשה, אם אתם יודעים על משהי שנראית מתאימה, עדיף מנסיון אישי או מהכירות קרובה זה יעזור מאד!!

תודה מראש!!

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
למישהי בת עשרים?
זה אומר שזה כבר לא בהחזרים הרגילים של התפתחות הילד.
את צריכה לבקש את רשימת המטפלים שעובדים איתם בהסדר

567890

משתמש פעיל
ירושלים
למישהי בת עשרים?
זה אומר שזה כבר לא בהחזרים הרגילים של התפתחות הילד.
את צריכה לבקש את רשימת המטפלים שעובדים איתם בהסדר
את יודעת אולי עם מי בדיוק צריך לדבר?
ובכל מקרה תוך כדי אנחנו כבר מנסים לברר על מטפלת...

B.M.H

משתמש חדש
יש בסניף חגי מטפלת מאד מומלצת ומקצועית בשם רחל קאהן אני לא יודעת את המספר שלה אבל אני מאמינה שאת יכולה לקבל פרטים בסניף

567890

משתמש פעיל
בהחלט, מכירה משהי שהייתה מטופלת אצלה לאחר שנכוותה אצל אחרים וב"ה פשוט הייתה השליחה הטובה
סליחה על השאלה, אבל יש מצב שאת מביאה לי את המספר שלה (באישורה כמובן ובאופן אנונימי) כדי לברר יותר לעומק?
תודה ממש!!

B.M.H

משתמש חדש
סליחה על השאלה, אבל יש מצב שאת מביאה לי את המספר שלה (באישורה כמובן ובאופן אנונימי) כדי לברר יותר לעומק?
תודה ממש!!
מהכרות שלי איתה, לא חושבת שתזרום על זה אבל יכול לנסות בשמחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה