דרוש מידע מטבחי סמל או קיטשנס עזרה

dassi1234

משתמש רשום
שבוע טוב,
אשמח ליעוץ דחוף, קיבלתי שני הצעות מחיר עבור מטבח פורמייק מסמל ומקיטשנס, זול יותר לטובת סמל.(בזכות מבצעי סופשנה)
מתלבטת מאד איפה יותר טוב מבחינת שירות, איכות, אחריות לאחר התקנה.
כן הבנתי שקיטשנס יותר חשוב להם שאהיה מרוצה כי הם יותר קטנים וכו,
אשמח מאד ממי שיש לנו נסיון אם יוכל להחכים אותי איפה עדיף יעזור לי ממש! צריכה להחליט בהקדם..
בנוסף אם למישהו יש נסיון עם הפורמייקה של חברת סמל - הבנתי שזה יבוא בלעדי שלהם לק, לעומת פורמקיה של אקריל או הגר יעזור לי מאד!

בניה

משתמש רשום
שתיהם מצויינים.
קיטשנס חברה קטנה.
סמל חברת ענק.
קשה להחליט, אם כי הלב שלי נוטה לסמל, בגלל המחיר בשילוב המותג... יש משהו בחברות ברמה הזו שכיף לעבוד איתם, תודעת שרות ותרבות ארגונית וכו'.

מעגלת פינות

משתמש פעיל
לא מכירה את סמל
עשינו מטבח בקיטשנס ואנחנו מאד מרוצים
שירות מצויין, איכות מעל לסטנדרט, השקיעו בהתקנה בדיוק כמו שרצינו... ודי שיגענו אותם...

dassi1234

משתמש רשום
תודה על העזרה!
יש אולי מישהו שיש לו נסיון עם סמל עם מטבחי פורמייקה.. אשמח מאד לשמוע יעזור לי מאד!

3524

משתמש מקצוען
ובדיוק השבוע קיטשנס מפרסמים על מבצע 23 אחוז הנחה.

אנחנו עשינו אצלם ולא מתחרטים לרגע.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@חדוי פלבני
@רותי וינברג
@שיפי פוקסמן
@אסתי שינפלד
@תמר רנד
אולי למישהי יש נסיון עם סמל עם פרומייקה ותוכל לעזור לי - אני ממש חייבת להחליט היום..
אין לי ניסיון בפועל עם סמל.
מטבחי קיטשנס נקראים מצוינים. רק תלוי כמה את רחוקה מהם...
יכולה לפנות באישי להסבר.

אנחנו עשינו מטבח בסמל.
אחרי 7 שנים והוא כמו חדש!
אין דבר שאנחנו יותר ממליצים עליו מלעשות מטבח בסמל.
האיכות שלהם, הדיוק והגימורים - לא ראינו באף מקום אחר.
המלצנו לחברים וקרובי משפחה שעשו שם גם את המטבחים שלהם וכולם יצאו מרוצים מאד מאד.

נ.ב.
עשינו את הארונות בציפוי שלייפלק (צבע בתנור) ולא פורמייקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה