דרוש מידע מחשב מומלץ, מתנת אפיקומן

תמר ה.

משתמש מקצוען
טוב, זו רק הזדמנות לקנות סוף סוף מחשב נייד למתבגרים, בעיקר בשביל וורד ושאר ירקות.
איזו המלצה יש למחשב נייד שהתכונה הנדרשת העיקרית בו היא - היותו חזק ולא רגיש?
האם ניתן להשיג כבר בחול המועד?

תמר ה.

משתמש מקצוען
לצערי לנובו נשבר לי - פיזית עם שימוש קל בקלים, ולא לקחו אחריות...

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לנו נשבר ציר מחשב של דל הגיע טכנאי עד הבית ותיקן ללא עלות

עטרת בן חמו

משתמש רשום
אני ספציפית הייתי ממליצה לך לקנות את ASUS VIVOBOOK15 למתבגרים הוא מצויין מנסיון!
ממש מעולה מכל הבחינות,יש לנו אותו תקופה ארוכה ואני מרוצה ממש

עטרת בן חמו

משתמש רשום
אם כבר מדברים על מחשבים אני צריכה לקנות מחשב מקצועי ממש לתוכנות כבדות,יש למישהו המלצה מנסיון? צריכה מעבד i7 לפחות

בנימין (אחר!)

משתמש צעיר
בכל מקרה, תמיד עדיף ללכת על איכות מאשר על יופי ונגישות וכדו'.
מחשב שמתקפל לכל כיוון, או מתנתק מהמסך או כל שאר הירקות האלו- זה דברים עדינים, שלמתבגרים בפרט זה ממש לא מומלץ, כי לשמור על העדינות וכו' למתבגרים זה פחות יילך, ואז המחשב הולך...
מנסיון.

עטרת בן חמו

משתמש רשום
בכל מקרה, תמיד עדיף ללכת על איכות מאשר על יופי ונגישות וכדו'.
מחשב שמתקפל לכל כיוון, או מתנתק מהמסך או כל שאר הירקות האלו- זה דברים עדינים, שלמתבגרים בפרט זה ממש לא מומלץ, כי לשמור על העדינות וכו' למתבגרים זה פחות יילך, ואז המחשב הולך...
מנסיון.
אני ממש מסכימה איתך לרוב המחשבים שמושקים יותר מבחינת יופי וכו' לא מחזיקים מעמד...

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה