דרוש מידע מחפש מידע על ישיבות קיבוץ

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום
אני בחור ישיבה מוועד שישי (23) שמחפש ישיבת קיבוץ לזמן הבא (קיץ תשפ"ד) ואני לא מבין כלום בתחום אשמח אם יש כאן מישהו שיש לו מידע שיוכל לעזור לי בנושא זה.
אני צריך ישיבת קיבוץ של אזור 30-60 בחורים עם חברה מגובשת ואוירה טובה ללא משטר, וצוות "בראש" שאין לו דרישות מידיי גבוהות של תפקוד וכו' ומה שלא באמת בעיה אין לצוות בעיה עם זה (כמו רישיון וכו') (אני בא לשלול ישיבות מסוג בר חיים, שפירא וכו' שמבחינתי זה מידיי קשוח...)
אבל אני גם לא מעוניין בישיבה של ארסים / עובדים / נוער נושר וכו' אלה של בחורי ישיבה רגילים אבל בראש (מה שנקרא "שמור עם ראש פתוח") ושגם הבית מדרש מתפקד פחות או יותר...
קיבלתי הצעות לכמה ישיבות אשמח אם יש למישהו מידע עליהם / למד שם / מכיר מישהו מהצוות מהבחורים וכו'
וינקלר יבניאל
ירוחם
קטמון (של הגר"ד כהן, לא השני)
בית מאיר (במושב, לא בבני ברק)
בויאר בני ברק
יד בנימין (יש 2 ישיבות שם)
מיר שפיגל
אם יש למישהו הצעות נוספות אשמח לשמוע וכן אם אתם מכירים מישהו שמבין בתחום (עם ליוש כבר דיברתי)

נתי

משתמש חדש
נוסיף לך אחת לרשימה ישיבת "תל ציון" כיום ממוקמת בתל ציון ליד ירושלים.

חסוי 7

משתמש מקצוען
אני מכיר את ירוחם ובהחלט זה עונה על הדרישות שלך אני לא מכיר אותך אישית ואני לא יוכל לייעץ לך אבל לפי הדרישות שלך זה נראה לי די מתאים.

דטרמיניזם

משתמש רשום
בויאר בני ברק
יש גם בויאר באלעד (של סורוצקין) שלפי התיאור שלך כנראה עונה על הקריטריונים.
כיום היא נמצאת בלוזית (ליד ב"ש)
לפי מה שאני יודע זו ישיבה בסגנון מאוד מסוים.

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה ישיבה בסגנון מסוים מאוד כמו שכתבו כאן ולא מתאים לי...
ישיבת יד בנימין
של עמית? טענו לי שהיא לא משהו בכלל...
פוגל בירושלים
שם למדתי עד עכשיו... ומעוניין לעבור...
אני מכיר את ירוחם ובהחלט זה עונה על הדרישות שלך אני לא מכיר אותך אישית ואני לא יוכל לייעץ לך אבל לפי הדרישות שלך זה נראה לי די מתאים.
איך אני מדבר איתך באישי?

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
תולדות צבי -סקלאר

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
כמו בכל מקום יש מעלות וחסרונות אם אתה מחפש להתקדם יעזרו לך להגיע רחוק אם רק להסתובב אז חבל על הזמן
בכל מקרה אם אתה רוצה לדבר ולעשות סדר אשמח לעזור לך בפרטי לא חושב שכדאי מעל גלי האתר לנתח את כל הישיבות צריך להזהר מטעויות של לשה"ר
בהצלחה

משיח now

משתמש צעיר
אם הוא סגנון תל ציון והוא לא ילך לשם זה פשוט פספוס, ישיבות יש הרבה, תל ציון יש אחת. אני ממליץ לבדוק, זה סגנון מסוים ואם הוא בראש, שיעוף על זה. בהצלחה.

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
אין לי אישי
תכתוב למייל
r05368683 gmail

חסד 053

משתמש פעיל
מהכירות בקטנה עם ישיבות קיבוץ -
ירוחם זה סגנון קצת פרום,
סקלאר זה חברה שעובדים ופחות בחורי ישיבות קלאסיות לרוב,כנ''ל יד בנימין,
לדעתי הישיבות שיענו על דרישותך זה הישיבה של הרב כהן בקטמון,והישיבה בבית מאיר,
יש גם ישיבה בבית וגן של הרב וינר,יכול להתאים גם

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
אני צריך ישיבת קיבוץ של אזור 30-60 בחורים עם חברה מגובשת ואוירה טובה ללא משטר, וצוות "בראש" שאין לו דרישות מידיי גבוהות של תפקוד וכו' ומה שלא באמת בעיה אין לצוות בעיה עם זה (כמו רישיון וכו') (אני בא לשלול ישיבות מסוג בר חיים, שפירא וכו' שמבחינתי זה מידיי קשוח...)
שמעתי מהבן שלי על ישיבת קניין דעת בית שמש. הוא לא מכיר יותר מדי, אבל יודע שבחורים נהנים שם. יכול להיות רק שיש להם דרישות מסויימות על תיפקוד.
גם וינר לדעתו זה אלטרנטיבה טובה. בהצלחה.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הוא סגנון תל ציון והוא לא ילך לשם זה פשוט פספוס, ישיבות יש הרבה, תל ציון יש אחת. אני ממליץ לבדוק, זה סגנון מסוים ואם הוא בראש, שיעוף על זה. בהצלחה.
מהכירות זה נכון מאד אבל לפי השאלה שלו נשמע שהוא לא מתאים לשם

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
ירוחם זה סגנון קצת פרום,
סקלאר זה חברה שעובדים ופחות בחורי ישיבות קלאסיות לרוב,כנ''ל יד בנימין,
לדעתי הישיבות שיענו על דרישותך זה הישיבה של הרב כהן בקטמון,והישיבה בבית מאיר,
יש גם ישיבה בבית וגן של הרב וינר,יכול להתאים גם
הארה: כדאי קצת לדעת יותר טוב על מקומות מהיכרות אישית ולא רק משמועות רחוב
לא כל הפרטים מדויקים
ולא כל מה שנראה בחוץ נוצץ ,אכן כזה.
בעיות יש בכל מקום השאלה היא איך פותרים אותם
יש הרבה בעיות מתחת לשולחן שמתפוצצות בהמשך

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
רק מידיעה סקלאר זה לא ישיבת קיבוץ בלבד זה לכל השיעורים והם לוקחים רק בחורים שבאים באופן קבוע ולא רק לחיזוק כמה חודשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה