דרוש מידע מחפש המלצות על כובע קניטש פרסר /פוקס וכן מידע על המתחרה של פרקש בירושלים

נער המדבר

משתמש רשום
אני לא יודע מדוייק להגיד לך מה האיכות של כל אחד אבל פרסטר שיפרו מאוד את העיצוב שלהם וגם האיכות שלהם לדעתי נהייתה יותר טובה .
על פוקס אין לי מידע קונקרטי. ולגבי המתחרה של פרקש אני לא יודע למי אתה מתכוון אבל בהנחה שאתה מתכוון לכאפלו אז הכתובת שלו זה בית הדפוס 30 והאיכות של הכובעים שלו מצויינת מחיר נכון ללפני שנתיים בערך 700 שח

חולה מוזיקה

משתמש רשום
המתחרה של פרקש =פינציה עולה 850 המתקפל ו950 הרגיל ויש הנחות של 100 ש"ח לכובע ע"י הנחות של הרבה ישיבות מומלץ מאד

חולה מוזיקה

משתמש רשום
כן
בתור בחור שמכיר הרבה יחסית בתחום , היחיד שבאמת יכול להתחרות עם בורסולינו זה פינציה [לא מספיק יודע לאורך זמן] המון לקוחות מרוצים [אין לי שום אינטרס]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה