דרוש מידע מחפשת המלצות למשאבת חלב חשמלית

SN

משתמש מקצוען
אני קניתי את זו - https://he.aliexpress.com/item/1005..._list.0.0.6c22586aVvP7tX&gatewayAdapt=glo2isr
בהמלצה פה מהפורום
מרוצה מאד!!
הנוחות הזאת שהידיים פנויות ואין כבלים זה מושלם!
אני תוך כדי מתארגנת בבית, מכינה אוכל, מתאפרת, מקפלת כביסה וכו
למי שעובדת על מחשב אפשר כמובן לעבוד תוך כדי..
יוצא בערך 140 שח (בארץ ראיתי ב400 אאל"ט)

הדסה9999

משתמש מקצוען
מ
תגידי, הערכה האישית של המשאבה הזו, טובה לך?
היא לא נהרסת?
היא נהרסה לי כבר כמה פעמים...
(אולי לא טוב לה השריה במים רותחים? יכול להיות?)
מזאת אומרת הערכה האישית?
כאילו כל החלקים?!
שלי מצוין.... אבל אני כמעט ולא משרה במים חמים.
כל פעם אחרי שימוש שוטפת עם סבון ומעבירה מים רותחים. וכל כמה שבועות מרתיחה...
מוזר שנהרס לך זה אמור להיוץ עמיד בהרתחה....

דינדושה

משתמש מקצוען
אני קניתי את זו -
https://he.aliexpress.com/item/1005002021854202.html?spm=0.order_list.0.0.6c22586aVvP7tX&gatewayAdapt=glo2isr​

בהמלצה פה מהפורום
מרוצה מאד!!
יוצא בערך 140 שח (בארץ ראיתי ב400 אאל"ט)​
סליחה על השאלה
אבל אפשר להשתמש בה תוך כדי שינה? (בשכיבה)

אהבת הים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני קניתי את זו - https://he.aliexpress.com/item/1005..._list.0.0.6c22586aVvP7tX&gatewayAdapt=glo2isr
בהמלצה פה מהפורום
מרוצה מאד!!
יוצא בערך 140 שח (בארץ ראיתי ב400 אאל"ט)
זה דו צדדי או שאם רוצים דו מזמינים 2?

נדנדה

משתמש מקצוען
לי של של דרייב דו"צ ממש מוצלחת מרוקן טוב ב 10 דק' פשוט כיף להשתמש איתה, לדעתי זה פשוט מעודד הנקה מרוב שזה כיף :).
אני קניתי אצל אחת בבני ברק שמוכרת בבית ואני חושבת שיש אצלה אפשרות לקחת בהתחלה במחיר יומי בשביל לראות אם מתרגלים.
עוד + קטן שזה מתחבר לכל הבקבוקים הפשוטים, כך שקניתי כמה זוגות בקבוקים ואחרי השאיבה אני לא מעבירה לבקבוק אחר רק מאכסנת כך ולארוחה הבאה יש לי בקבוקים אחרים.

CHAYA FFF

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בלת"ק
יש לי אותה מעלי אקספרס קניתי אחרי המלצה מחברה וכבר המלצתי לכמה .
מעולללללללה ממשששש.

image (3) (1).png

נערך לאחרונה ב:

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא ראיתי שהמליצו
לי יש של לנסינו ומרוצה מאד!!
שואבת מהר עם כמה דרגות שאת יכולה לכוון שלא יכאב...

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה על אמדה דו צידית.
עולה בלאומית איזה 350ש"ח.
קניתי 2 כאלו
אחד לבית אחד בעבודה קבוע.
תענוג!!!
ממליצה עליה כאחת שניסתה המון משאבות (של יד שרה, מאדלה ועוד...!)

גברת חוקרת

משתמש פעיל
קופצת על האשכול
כל אחת פה ממליצה על משאבה אחרת, איך אני יכולה לדעת באמת מה טוב?
שאבתי חצי שנה - 2-3 שאיבות ביום בעבודה עם משאבת מילי ד"וצ של יד שרה. בהתחלה חשבתי שאני אשאיל אותה רק לכמה שבועות עד שאני אקנה משאבה משלי, ובסוף נשארתי איתה עד שהפסקתי בכלל להניק... אבל לא כ"כ אהבתי אותה. הרגשתי שהיא לא נותנת מספיק תפוקה והשאיבה לוקחת מדי הרבה זמן (מצד שני, אולי הבעיה הייתה בי, לא יודעת...)
לקראת הלידה הבאה אני מחפשת המלצה למשאבה דו צדדית לקנייה.
שמעתי הרבה המלצות על מדלה פריסטייל, אבל היא יקרה כל כך! שווה את ה-1700 ש"ח שהיא עולה?
הקופ"ח (כללית) מסבסדת את "אמדה פיינס" ב440 ש"ח. מישהי יודעת איך היא?

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
כל אחת פה ממליצה על משאבה אחרת, איך אני יכולה לדעת באמת מה טוב?
שאבתי חצי שנה - 2-3 שאיבות ביום בעבודה עם משאבת מילי ד"וצ של יד שרה. בהתחלה חשבתי שאני אשאיל אותה רק לכמה שבועות עד שאני אקנה משאבה משלי, ובסוף נשארתי איתה עד שהפסקתי בכלל להניק... אבל לא כ"כ אהבתי אותה. הרגשתי שהיא לא נותנת מספיק תפוקה והשאיבה לוקחת מדי הרבה זמן (מצד שני, אולי הבעיה הייתה בי, לא יודעת...)
לקראת הלידה הבאה אני מחפשת המלצה למשאבה דו צדדית לקנייה.
שמעתי הרבה המלצות על מדלה פריסטייל, אבל היא יקרה כל כך! שווה את ה-1700 ש"ח שהיא עולה?
הקופ"ח (כללית) מסבסדת את "אמדה פיינס" ב440 ש"ח. מישהי יודעת איך היא?
בדיוק כמוך. ילד ראשון של יד שרה. הייתי שואבת ובוכה. היה לוקח לי חצי שעה לשתי צדדים!! (בדו צידי)
קניתי את אמדה וזה איכות חיים!!!!

גברת חוקרת

משתמש פעיל
לדעתי כדאי לקחת מגמח ולנסות! ואז לקנות...
כשלוקחים מגמ"ח, החלקים האישיים (החלקים מפלסטיק שקונים בנפרד) מתאימים למשאבה? הם טובים מספיק או לא משתווים למקור?
ולנסות בחדר הנקה בבית חולים, ייתן לי אידיקציה? או שהמנועים של המכונות שם גדולים וחזקים יותר וזה לא באמת דומה למשאבה האישית?

וכל מאמינים

משתמש פעיל
כשלוקחים מגמ"ח, החלקים האישיים (החלקים מפלסטיק שקונים בנפרד) מתאימים למשאבה? הם טובים מספיק או לא משתווים למקור?
ולנסות בחדר הנקה בבית חולים, ייתן לי אידיקציה? או שהמנועים של המכונות שם גדולים וחזקים יותר וזה לא באמת דומה למשאבה האישית?
יש גמחים שנותנים חלקים..(אני אישית לא מסוגלת..) אבל את צודקת לא כל החלקים מתאימים לכל המכונות...
אני לקחתי מגמח שתי מכונות שונות של מדלה ( לא כל החלקים מתחברים לכל המכונות) ועל סמך זה קניתי.

המשאבות בבית חולים הם לא אינדקציה.. הלואיי והיה לי כזה בבית!! זה עולה 12 אלף

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה