עזרה מחפשת המלצה על נגר מבית שמש בשם אמסלם

רחל2238

משתמש חדש
מחפשת המלצה למטבח על נגר מבית שמש בשם אמסלם טלפון שלו 050-2202116. תודה!!

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני גם עשיתי אצלו.
מחיר נמוך מכל מה שקיבלתי מאחרים.
ותוצאה מושלמת הכי ששיך!!!
שירות מדהים!

ק'סניק

משתמש מקצוען
מומלץ ביותר
יש לו סבלנות של פיל...
ישב איתנו על התוכניות יותר מ3 שעות וזה לאחר אינספור טלפונים ארוכים ששוחחנו איתו...
הוא ברמה גבוהה מאד למי שמבין הכל סנדווי'ץ אדום עם פרזול של בלום טריקה שקטה ומגירות של הטיש הרמה הכי גבוהה שיש להם.. (עם הזכוכית)...
אין אצלו רמה מתחת מה שזה אומר שהוא לא מתעסק בזבל הכל הכי טוב שיש...
לגבי העבודה שלו הוא דייקן ברמה של מילימטרים (אני איש עבודה כך שאני יודע להעריך עובדים...)
עמידה בזמנים מדוייקת יותר מהיר מכל נגר או חברה אחרת...
והכי חשוב לגבי המחיר הוא יצא הכי זול מכולם...מוזמנים לבוא לראות...

smiley

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח גם לשמוע עליו
מאנשים שעשו אצלו בחודשים האחרונים
איך הוא בהשוואה לחברות מטבחים וכו'
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה