בקשה מחפשת בדחיפות חלק חילופי לעגלת בוגבו קמיליון

צפרירים

משתמש פעיל
חסר לי קרש העץ החצי עיגול שעליו יושב הילד בטיולון
אשמח אפילו לקנות ממישהו שכבר העגלה שלו לא במצב שמיש
תודה

Panda

משתמש מקצוען
אנחנו מוכרים את כל העגלה , כולל כל האביזרים . טרמפיסט מתאם לסלקל וכו"

ש_כהן

משתמש רשום
אני מוכרת את כל העגלה ב400 ש"ח ,הבדים במצב משומש , השילדה במצב טוב מאד

צפרירים

משתמש פעיל
אני מחפשת ברעיון מישהו שהעגלה שלו בדרך לפח
והוא ישמח לקבל כמה שקלים או עשרות, על מוצר שכבר עשה את שלו....
לך ישתלם, במידה שכמה יקחו ממך חלקי חילוף

Panda

משתמש מקצוען
בירושלים, מוכרים את העגלה בוגובו קמליון הערכה המלאה עם אמבטיה וטיולון וטרמפיסט וגם מתאם לסלקל תואם לרכב ב500 שח. הסלקל של חברת Graco ב 150 שח

נערך לאחרונה ב:

איזה מאמי

משתמש פעיל
מוכרת קמיליון 3 במצב מעולה ב800, כולל כל החלקים- טיולון, אמבטיה, כיסוי גשם, (סלקל סייבקס בתוספת 60 ש"ח)
(הבד של הטיולון והסל מעט דהוי).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה