עזרה מחפשים גננת לשליחות בחו"ל

הדסדס

משתמש מקצוען
אני יודעת שסיכוי גדול שהיא לא מסתובבת פה אז אם אתן מכירות מישהי שיכולה להתאים אני מאד אשמח אם תעבירו לה.

אנחנו מחפשים זוג לקהילה מקסימה ומתחזקת ברומא, איטליה, הוא אברך רציני ושמור (לא סמארטפון וכדומה) חלק מהסדרים לימוד עם אברך ובשאר הזמן לימוד עם מתקרבים (ברמות שונות, יש גם ברמה גבוהה ממש)

היא, גננת לגיל 5, ניסיון חובה.
חמה, מחבקת, טובה בתקשורת עם ההורים.
מישהי שיש לה חומר לימודי ואוהבת לעבוד עם צוות כדי שתוכל לתת רעיונות לגננות של הגילאים האחרים.
גננת אכפתית שמוכנה להשקיע. מישהי שרוצה באמת לעשות שליחות ולא רק להחליף אוירה.

בנוסף, מישהי שרוצה לתת מעצמה גם לנשים/ בחורות שצמאות לקצת יהדות ותהיה מוכנה להוסיף גם פעילויות מחוץ לגן ולבית הספר.
שיעורים לנשים, מסיבות למשפחות ועוד
חשוב לנו מאד אישה שאוהבת לעבוד ומלחאת אנרגיה

לעוד פרטים 8455628 ג'ימיל.
יש לנו גן מגיל שלושה חודשים עד חמש
ובית ספר יסודי.
עדיפות לזוג עם ילדים קטנים ממש כדי שיוכלו להישאר פה בנחת כמה שנים....

תודה רבה רבה!!!

שמי השמיים

משתמש חדש
אם עדיין רלוונטי המשרה?
אנחנו מתאימים להגדרות כאן אשמח לפרטים נוספים או איך אפשר ליצור קשר איתכם תודה מראש.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת שסיכוי גדול שהיא לא מסתובבת פה אז אם אתן מכירות מישהי שיכולה להתאים אני מאד אשמח אם תעבירו לה.

אנחנו מחפשים זוג לקהילה מקסימה ומתחזקת ברומא, איטליה, הוא אברך רציני ושמור (לא סמארטפון וכדומה) חלק מהסדרים לימוד עם אברך ובשאר הזמן לימוד עם מתקרבים (ברמות שונות, יש גם ברמה גבוהה ממש)

מישהי שיש לה חומר לימודי ואוהבת לעבוד עם צוות כדי שתוכל לתת רעיונות לגננות של הגילאים האחרים.

בנוסף, מישהי שרוצה לתת מעצמה גם לנשים/ בחורות שצמאות לקצת יהדות ותהיה מוכנה להוסיף גם פעילויות מחוץ לגן ולבית הספר.

ובית ספר יסודי.

תודה רבה רבה!!!
מה בעניין השפה?
זו קהילה של ישראלים בעצם?

shali

משתמש מקצוען

ובית ספר יסודי.

תודה רבה רבה!!!
רלוונטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה